27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ile pieniędzy zostało Donaldowi Trumpowi?

Temu Donald Trump Opuścił Biały Dom i sprawy zaczęły się dla niego coraz gorzej, a jego wielka fortuna w milionach dolarów została najmocniej dotknięta, zwłaszcza od zamieszek w amerykańskim Kapitolu 6 stycznia tego roku, w których co najmniej 590 milionów dolarów pożyczki wygasa w ciągu najbliższych czterech lat

według Bloomberg Millionaire IndexWartość netto Trumpa spadła do 2,3 miliarda dolarów, kiedy został prezydentem. Nadal znajduje się na liście 400 najbogatszych ludzi na świecie, jego majątek wynosi dziś 2,5 miliarda dolarów. Nie oznacza to jednak, że dzięki pożyczkom Twoje pieniądze nie mogą dotrzeć do czerwonego punktu.

Zdjęcie: Getty Images

Niesprzedane mieszkania i wolne biura

Jednak zdecydowana większość pracowników biurowych w Nowym Jorku i San Francisco nadal zwiększa swoje godziny pracy w domu z powodu Covid-19. To jest coś, co wpływa na finanse Trumpa, który inwestuje 30% w dwa drapacze chmur; Vornado Realty Trust w 555 Ulica Kalifornijska w San Francisco i 1290 Zdrowaśka. obu Ameryk. Aleja Ameryk w Nowym Jorku.

Jego udziały stanowią prawie jedną trzecią jego fortuny, a według portali Economy od 2019 roku stracił 80 milionów dolarów. Tymczasem miliarder Stephen Roth, który zarządza Vornado, powiedział, że firma rozważa jego sprzedaż. Jego wartość spadła do 277,7 mln USD, co w 2018 r. wyniosło 550 mln USD.

Budynek Piątej Osady stał się potem punktem orientacyjnym Donald Trump Wygrasz prezydenturę Stanów Zjednoczonych. Teraz właściciele mieszkań przekonali się, że ich mieszkania pozostają na rynku, nawet przy ogromnych rabatach nikt nie jest zainteresowany kupnem.

Ile pieniędzy zostało Donaldowi Trumpowi?

Zdjęcie: Getty Images

Prześladują go zamieszki w Białym Domu: kurorty, hotele, golf, książki

Donald Trump Posiada nie mniej niż dziesięć hoteli i kurortów. Po opuszczeniu firmy synom Ericowi i Donowi Jr. planowano otworzyć hotele na południu pod markami Scion i American Idea. Ale tak się nie stało.

READ  Kryzys w Afganistanie: ONZ wzywa do zebrania funduszy w celu rozwiązania „nadciągającej katastrofy humanitarnej”

Według wspomnianych mediów Trump osobiście zagwarantował 330 milionów dolarów swoich długów. To około połowa pożyczki na hotel w Waszyngtonie i ponad jedna trzecia na ośrodek golfowy w Miami i reszcie Chicago. Deutsche Bank AG, po zamieszkach w stolicy, powiedział, że wielu inwestorów nie będzie się już tym zajmowało.

Ile pieniędzy zostało Donaldowi Trumpowi?

Zdjęcie: Getty Images

Golf to imperium Donald Trump. Według Mike’a Lustallota, współzałożyciela Sagacity Golf, która zbiera dane na temat branży, podczas pandemii liczba rozegranych w zeszłym roku rund była jedną z najwyższych w historii.

Trump Company prowadzi 19 pól golfowych. Dwóch w Szkocji, Trump Turnberry i Aberdeen, obaj ostatnio stracili pieniądze, zgodnie z dokumentami z Wielkiej Brytanii.

Po ataku na Kapitol, PGA of America zagłosowało za zakończeniem umowy na organizację przyszłorocznych mistrzostw w Trump National Golf Club w Bedminster w stanie New Jersey, mówiąc, że utrzymanie go tam zaszkodzi marce grupy.

Od 1987 roku Trump umieścił swoje nazwisko w co najmniej 19 książkach, zaczynając od The Art of the Deal. Przychody z książek spadły w zeszłym roku o co najmniej 119,341 miliardów dolarów. Kiedy w 2015 r. i do 2020 r. było jeszcze 888 milionów zysków, ich przychody zniknęły.

Po zamieszkach na Kapitolu Gildia Aktorów Filmowych rozważała cofnięcie jej członkostwa, ale Trump zrezygnował, zanim to się stało. Emerytura SAG Trumpa wypłaciła w zeszłym roku około 80 000 dolarów.