30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ile pieniędzy dostanie Meksyk za awans do półfinału World Baseball Classic?

the Reprezentacja Meksyku Zostanie sowicie wynagrodzony po swoim historycznym udziale w World Classic Baseball9th Aztec Awards zebrało łącznie 1,5 miliona dolarów nagrody pieniężnej po przejściu do trzeciej rundy, w której została przerwana przez Japonię.

Każdemu zespołowi udało się zakwalifikować WBC 2023 Za swój udział otrzymała już 300 000 $. ledowe Benjamina Gilla Dokonali tego wyczynu, mimo że rozpoczęli turniej potykając się do przodu KolumbiaJednak trzy proste zwycięstwa przeciwko Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Kanada Dało im to prowadzenie i automatycznie dodatkowe 700 000 $ (300 za pierwsze miejsce w puli i 400 za przejście do ćwierćfinału); W drugiej rundzie pokonali Portoryko I wygrali 500 tysięcy za to, że byli w półfinale.

1,5 miliona zostanie rozdzielone po połowie między drużynę, która tworzyła meksykańską drużynę baseballową (zawodnicy i trenerzy) oraz Meksykańska Federacja Baseballu. Bonusy te trafiają do wszystkich drużyn z czołowych lig, mimo że turniej jest sankcjonowany przez Światową Konfederację Baseballu i Softballu, gdyż MLB jest pomysłodawcą i organizatorem imprezy.

MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESOWAĆ: WORLD BASEBALL CLASSIC: RANDY AROZARENA, MEKSYK NAJLEPSZY BASEBALL

READ  Arturo Brizio oddaje rzut karny, który został odwołany dla Ameryki w meczu z Riados