14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ile pieniędzy dostanie Meksyk za awans do półfinału World Baseball Classic?

Ile pieniędzy dostanie Meksyk za awans do półfinału World Baseball Classic?

the Reprezentacja Meksyku Zostanie sowicie wynagrodzony po swoim historycznym udziale w World Classic Baseball9th Aztec Awards zebrało łącznie 1,5 miliona dolarów nagrody pieniężnej po przejściu do trzeciej rundy, w której została przerwana przez Japonię.

Każdemu zespołowi udało się zakwalifikować WBC 2023 Za swój udział otrzymała już 300 000 $. ledowe Benjamina Gilla Dokonali tego wyczynu, mimo że rozpoczęli turniej potykając się do przodu KolumbiaJednak trzy proste zwycięstwa przeciwko Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Kanada Dało im to prowadzenie i automatycznie dodatkowe 700 000 $ (300 za pierwsze miejsce w puli i 400 za przejście do ćwierćfinału); W drugiej rundzie pokonali Portoryko I wygrali 500 tysięcy za to, że byli w półfinale.

1,5 miliona zostanie rozdzielone po połowie między drużynę, która tworzyła meksykańską drużynę baseballową (zawodnicy i trenerzy) oraz Meksykańska Federacja Baseballu. Bonusy te trafiają do wszystkich drużyn z czołowych lig, mimo że turniej jest sankcjonowany przez Światową Konfederację Baseballu i Softballu, gdyż MLB jest pomysłodawcą i organizatorem imprezy.

MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESOWAĆ: WORLD BASEBALL CLASSIC: RANDY AROZARENA, MEKSYK NAJLEPSZY BASEBALL

READ  Potwierdzony skład między Chivas i Xolos na 15. rundę Clausura 2022 Liga MX