15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ile możesz wygrać los na loterię?

kupiłeśtrochę’ wyrównać w loteria A nie wiesz ile dostaniesz z jackpota? Oto odpowiedź za milion dolarów. Zdjęcie: quartoscuro.

„Zabierz cię trochęTo na dzisiaj! ’, to było bardzo powszechne powiedzenie, które słyszymy na ulicach ludzi, którzy sprzedawali losy na loterię Loteria Narodowa (Loteria)a jednocześnie zapowiedziany Wygraj jackpot kilka milionów pesos; Ze względu na urok nagrody, niektórzy ludzie przyszli ją kupić (co można zrobić dzisiaj za pośrednictwem aplikacji lub online) i „Grubas uderzył„.

Ale w rzeczywistości, kupując tylko mały kawałek, masz prawo do niego? Wygraj jackpotJeśli nadal masz tę „egzystencjalną wątpliwość”, tutaj szczegółowo opisujemy, co naprawdę otrzymujesz, gdy jesteś „szczęśliwym zwycięzcą”.

Jaka jest seria?

Jak wyszczególniono przez ładnyseria banknotów to numer, który Weź udział w loterii Jest podzielony na 20 równych części, z których każda jest znana jako „trochęWszystkie mają ten sam numer.

W oficjalnych listach nagród pokazane kwoty są przypisane do pełnej serii, więc jeśli masz 20 „bitów” Z tego samego numeru możesz odebrać całą wskazaną nagrodę.

Co jest mało?

trochęZnany również jako ułamek lub dwadzieścia. Jest to jedna z dwudziestu części tworzących łańcuch, dlatego też są one również jednym z plików 20 części nagrody.

Krótko mówiąc, jeśli spojrzysz na plik Oficjalne listy nagród Jeśli Twój numer jest zwycięzcą, musisz podzielić tę kwotę na 20 równych części, więc wynikiem będzie kwota przydzielona na każdą sztukę.

„Widżet nie daje dostępu do zebrania całej nagrody, widżet umożliwia zebranie dwudziestu kwot z oficjalnych list nagród”.

Lotenalny.

Co to jest zwrot pieniędzy?

Jeśli weźmiesz udział w losowaniu Narodowa loteriamoże się również okazać, żetrochę„dostał”Zwrot”, który będzie polegał na zwrocie tej samej kwoty, którą zainwestowałeś przy zakupie biletu.

Jak mogę zagrać w National Lottery Draw?

Teraz, jeśli dziś czujesz się szczęśliwy, w ten sposób możesz wziąć udział w loterii dalej Narodowa loteria:

Zdobądź bilet

  • bilet fizyczny. Udaj się do najbliższego sprzedawcy loterii, portfela lub pliku, aby kupić bilet. Tutaj znajdziesz punkty sprzedaży zlokalizowane w Meksyk i obszar metropolitalny. Tutaj znajdują się te w Wewnątrz Republiki.
  • bilet elektroniczny. Jeśli nie możesz iść osobiście, przejdź do portali witryn internetowych ToloteroA alegrialoteria.plA cmillionaire.comaby otrzymać swoją „część elektroniczną”.

Sprawdź swój kawałek

Lutenalny Ma wiele wypłat, takich jak:

  • główny hamulec. Jest rozgrywany we wtorki i jest jedynym losowaniem, które co tydzień oferuje łączną torbę 66 milionów 99 tysięcy pesos z 18 tysiącami 760 nagrodami i zwrotami. Nagroda główna wynosi do 21 milionów pesos w trzech seriach. Koszt „małego” to 30 pesos.
  • najwyższa opłata. Gra się w piątek. Na przykład w losowaniu numer 2732 5 sierpnia nagroda główna w wysokości 17 milionów i nagroda główna z serii 8 i pół miliona pesos. Koszt „małego” 40 pesos.
  • rysunek zodiaku. Jest grany w niedzielę. W losowaniu numer 1581 7 sierpnia zdobył główną nagrodę 7 milionów pesos. Koszt „małego” to 20 pesos.

Pamiętaj, że na podstawie loterii jest to nagroda.

Jeśli nie możesz zaobserwować wyników w danym dniu, możesz osobiście udać się do najbliższego sklepu, aby sprawdzić oficjalną listę lub udać się do Następny link do sprawdzenia swojego „mikro”.

READ  Twitter: sieć społecznościowa pozywa Elona Muska o wycofanie oferty zakupu