2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ile Lucero i Megares płacą za czesne ich córki Lucerto w Stanach Zjednoczonych?

Koszt czesnego uiszczanego przez obu śpiewaków to 47 787 dolarów, co stanowi równowartość około 930 tysięcy meksykańskich pesos (fot.: Instagram / @lucerito_mijares_hogaza)

Najmłodsza córka Lucero I Zdjęcie Manuela MijaresI Lucerto MegarisNie tylko stała się jedną z najbardziej reprezentatywnych i odnoszących sukcesy artystek nowego pokolenia „celebrytów”, które zadebiutowały w showbiznesie. Z tego powodu wzburzenie wywołało dowiedzenie się, w jakiej prestiżowej szkole uczęszczała do słynnej szkoły i ile płacą jej rodzice. Według sieci telewizyjnej Univision Cena edukacji zapłacona przez obu śpiewaków Aby pomieścić córkę w szkole mieszczącej się w Zjednoczone państwo że to 47 tysięcy 787 dolarów, co jest równoważne z około 930 tysięcy pesos meksykańskich.

W sieciach społecznościowych, takich jak Twitter, wyciekły niektóre zdjęcia Lucerito Mijares, na których robi on nową twarz, która nie jest bezpośrednio związana z aktorstwem, jak jego matka „La Novia de América”, lub śpiewa, jak jego ojciec i legendarne gwiazdy, takie jak przywilej miłościI kochać nas bardziej NS Jeśli masz mnie; Młoda obietnica meksykańskiego show-biznesu Teraz jest także fanką w liceum, wyłącznie dla kobiet.

Szkoła średnia, do której uczęszcza Lucerto, nazywa się Dana Hall School (Zdjęcie: Twitter / @ElMister137)
Szkoła średnia, do której uczęszcza Lucerto, nazywa się Dana Hall School (Zdjęcie: Twitter / @ElMister137)

Liceum, w którym studiuje Lucerito Szkoła Dana HallJest to ekskluzywna szkoła dla kobiet z internatem i tradycyjnymi godzinami szkolnymi. Znajduje się w Wellesley w stanie Massachusetts i przyjmuje dziewczęta w wieku od 10 do 18 lat (co odpowiada klasom od 5 do 12). Oprócz posiadania tradycyjnego programu akademickiego, szkoła Koncentruje się na zaszczepianiu silnego zaangażowania społecznego w swoich uczniach; Oprócz zapewnienia im narzędzi do szybkiego rozwijania emocji.

Oczywiście, ponieważ jest to instytut dla młodych kobiet, środowisko jest pełne kobiecego upodmiotowienia, więc studenci są zachęcani do odkrywania swoich indywidualnych talentów, więc ich fani zapewniają, że opanowanie śpiewu ma sens, aby Lucerito Mijares próbował innych rzeczy.

READ  Co najmniej 8 zmarłych w Houston

Ogromne zainteresowanie szkołą wśród fanów Lucero i Lucereto zwiększyło wizerunek artystki w stroju cheerleaderki, cieszącej się nową twarzą i dzielącej sportowe chwile z osobami w jej wieku. Wśród najbardziej istotnych informacji jest to, że Szkoła Dana Hall ma powierzchnię 55 akrów, gdzie Biblioteka, laboratoria, sale lekcyjne, akademiki, boiska teatralne i sportowe. Ważna jest też więź z naturą, więc Są przestronne ogrody Jezioro, w którym dziewczęta mogą cieszyć się odpoczynkiem od życia akademickiego.

W tej szkole studiowała jordańska księżniczka Aisha bint Al Hussein, wenezuelska działaczka polityczna Maria Corina Machado i była pierwsza dama Portoryko Rosario Ferré (zdjęcie: Instagram / @luceritomijaresfan)
W tej szkole studiowała jordańska księżniczka Aisha bint Al Hussein, wenezuelska działaczka polityczna Maria Corina Machado i była pierwsza dama Portoryko Rosario Ferré (zdjęcie: Instagram / @luceritomijaresfan)

Jeśli chodzi o wydział artystyczny, którym może zainteresować się Lucero Mijares, szkoła oferuje lekcje tańca, muzyki, teatru i sztuk wizualnych. Chociaż Na terenie sportowym również wiele opcji do wyboru: siatkówka, pływanie, tenis, szermierka, jazda konna, piłka nożna, hokej na lodzie, szermierka, drużyna, koszykówka, softball i inne.. Instytut znajduje się 5 minut spacerem od centrum Wellesley, gdzie można odwiedzić kawiarnie, księgarnie i restauracje lub kupić artykuły w centrach handlowych. Mogą również wsiąść do pociągu do Bostonu i cieszyć się wakacjami turystów.

Mijares i Lucero spotkali się ponownie, aby nawiązać współpracę z okazji Wigilii i Bożego Narodzenia, ale teraz w towarzystwie Lucerito Mijares (Zdjęcie: zrzut ekranu / YouTube)
Mijares i Lucero spotkali się ponownie, aby nawiązać współpracę z okazji Wigilii i Bożego Narodzenia, ale teraz w towarzystwie Lucerito Mijares (Zdjęcie: zrzut ekranu / YouTube)

Jedną z ciekawostek, która w ogromnym stopniu wpłynęła na wyznawców rodu Lucero i Mijares, jest księżniczka JordaniaI Aisha bint Al HusseinWenezuelski działacz i polityk Maria Corina Machado i była Pierwsza Dama Portoryko, Prom Rosario.

Wielokrotnie nastolatka udowadniała, że ​​talent w jej krwi wyraża się poprzez jej potężny głos; Jednak muzyka nie jest jedyną rzeczą, którą ta dziewczyna pokazuje, że jest bardzo namiętna i zabawna. razem jako rodzina, Mijares i Lucero wrócili w ostatnich dniach, aby spotkać się, aby wspólnie świętować Dobranoc i Boże Narodzenie, ale teraz w towarzystwie Lucerito Mijares, który nadal przykuwa uwagę publiczności swoim głosem Spokojna noc.

READ  Tryb Halloween: Shakira pokazała swoje piękno i podbiła swoich fanów

Czytaj: