29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ile kosztuje coca-cola, hamburger czy nocleg w hotelu na stadionie mundialu?

Ile kosztuje coca-cola, hamburger czy nocleg w hotelu na stadionie mundialu?

O szóstej rano słońce absolutnie daje za wygraną KatarA ludzie idą do pracy.

Chociaż są ludzie, którzy nigdy nie zatrzymują się w mieście mundialu, miejscu, w którym bieda jest ukryta, jeśli w ogóle, lub po prostu nieznana na poziomie latynoamerykańskim.

Kosmopolityczne miasto, w którym wszystko jest zrobione i wszystko istnieje, z wyjątkiem surowych obyczajów.Religia (islam) nie jest wojskowa, jak w innych miejscach świata arabskiego, ale w pewnych momentach wywołuje okrzyki, a niektórzy wysłuchują błagań. sektory miasta Doha.

Ale to wszystko można zrobić w towarzystwie dobrej coca-coli, dobrego hamburgera z McDonald’sa, jazdy najbardziej luksusowymi samochodami lub obsługiwania ich Uberem, który notabene jest powszechny w kraju i nie zajmuje więcej czasu niż pięć minut na dotarcie do klienta.

Wszystko jest robione w Katarze, ceny są dla każdego.

najniższa płaca? Formalnie rzecz biorąc, nie ma kraju, w którym masy pracujące nie płacą podatków. Najskromniejsi ludzie, którzy nie są biedni, mogą zarobić około tysiąca riali miesięcznie, czyli około 5400 pesos, ale nie jest to jedyny dochód, gdyż ci, którzy rano pracują na budowie, mogą po południu jeździć. Służy w hotelu.

Dochód może się podwoić lub potroić.

W ten sposób możesz zaspokoić apetyt na:

Cztery darmowe Coca-Cola dla całej rodziny: 4 riale: 21 pesos.

Cena McTrio, hamburgera, frytek i napoju bezalkoholowego zaczyna się od 25 reali: 133 pesos do 50: 267. To zależy od miejsca zakupu produktu.

Cena za dobę w hotelu waha się od 150 reali (za kilka godzin), od 800 pesos do 1000 (5 tysięcy pesos) za jedną noc.

a pod koniec miesiąca na zrobienie sklepu można go uzupełnić o 500 reali, czyli około 2600 pesos.

Profesjonalista w Katarze może zarobić około 5000 do 10 000 riali, czyli od 26 000 do 53 000 pesos, za które można zapłacić dochód od 3000 (16 000 pesos) w skromnym miejscu do 8000 lub więcej (42 000 pesos) w eleganckich dzielnicach, takich jak La Perla.

READ  Cristina Fernandez de Kirchner skazana na 6 lat więzienia za korupcję | argentyński | Dr..

Mianowicie życie w Katarze nie jest tanie, ale dochód też nie jest trudny do zdobycia, a jak się trochę bardziej postara to można żyć wygodnie.

Coś, co pozwoli dobrze zarządzać rialami.

Czytaj także: Anglia pokonała Iran w swoim pierwszym występie na mundialu, wygrywając