8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ile będziesz musiał zapłacić, aby udostępnić swoje konto Netflix?

Netflix potwierdza, że ​​w pierwszym kwartale trzeba będzie zapłacić więcej za współdzielenie konta, czyli od około 1,70 do 2,99 USD miesięcznie za każdy dodatkowy pobyt.

Netflix nadal eksperymentuje ze swoimi planami, subskrypcjami i cenami.

Minęło trochę czasu Szefowie Netflix obwiniają swoich użytkowników bezpośrednio przez niektórych Powiedzmy, że wyniki finansowe są trochę spójneczyli Los Gatos w Kalifornii, Użytkownicy udostępniający swoje konta to duży problem Z bardzo złożonego i historycznie iteracyjnego rozwiązania.

Wiedzieliśmy już, że w 2023 r. Na Netflix zamierzali w końcu przestać się kłócić Sprzymierzyć się raz na zawsze z wrogiem, Dzięki temu każdy użytkownik może udostępniać swoje hasła Chociaż z przyjaciółmi i rodziną Za niewielką dopłatą To było w toku i czekało na potwierdzenie.

Teraz chłopaki Urząd Androida Ujawniają więcej szczegółów na temat strategii komercyjnej, którą prowadzą w Netflix, która jest wdrażana Usuń możliwość bezpłatnego udostępniania konta za jednym zamachem Wśród różnych gospodarstw domowych zaczynają je ładować już w tym pierwszym kwartale roku.

Przewidywana przez Ciebie duża zmiana pojawi się w serwisie Netflix do 2023 roku

Było to podczas prezentacji dla akcjonariuszy i inwestorów w Najnowszy raport o zarobkach Od Netflix, kiedy liderzy usług pływ Potwierdzone najpopularniejsze multimedia na świecie Kolejne kroki w celu poprawy wyników firmy W średnim i długim okresie:

W dalszej części pierwszego kwartału spodziewamy się szerszego wprowadzenia systemu pay-for-share. Powszechne współdzielenie kont, z którego korzystamy obecnie (wykryto ponad 100 milionów gospodarstw domowych) szkodzi naszej długoterminowej zdolności do inwestowania w Netflix i ulepszania go, a także budowania naszej działalności. Wraz z wprowadzaniem udostępniania w systemie pay-as-you-go członkowie w coraz większej liczbie krajów będą mogli płacić więcej, jeśli chcą udostępniać Netflix osobom, z którymi nie mieszkają.

Wszystko jest starannie zorganizowane, jak widzieliście, w Blokada udostępniania tego konta W biurach Los Gatos nie ma zbyt wiele do polubienia, a sami Netflix z dumą ogłosili Liczba zapisów znacznie przerosła ich oczekiwania Inicjały.

READ  Prosty przepis na rozdrobnioną galaretkę z marchwi z ananasem i orzechami włoskimi

znacznie Netflix przetestował już własny model pay-as-you-go Aby udostępniać konta na określonych rynkach, takich jak Argentyna, Salwador, Gwatemala, Honduras czy Dominikanacoś, co w końcu za kilka tygodni zostanie wyeksportowane do reszty świata.

Podczas testu usługa zażądała użytkownika Utwórz główne miejsce zamieszkania w momencie tworzenia konta. Następnie sama usługa zaprasza użytkowników drugich domów, którym udostępniasz konta Stwórz własny lub zapłać trochę więcej Aby udostępnić jego zastosowanie w różnych domach.

Będzie obowiązywać ograniczenie maksymalnej liczby mieszkań, które możemy skonfigurować, 1 w planie podstawowym, 2 w planie Standard i 3 w Premium, a ceny wahają się od 1,70 USD do 2,99 USD miesięcznie za każde dodatkowe mieszkanie.

ceny W Argentynie wynosiły 1,70 dolara miesięcznie Za każdy dodatkowy pobyt w innych krajach Koszt wzrósł do maks. 2,99 USD. Oczywiście istnieją również ograniczenia dotyczące dodatkowych mieszkań, ponieważ ta metoda ’Podstawowy’ Dozwolone jest tylko zamieszkiwanie w planie ’Podstawowy’ Można skonfigurować dwa I w ’świetny’ do trzech.

Nie znamy jeszcze dokładnych dat ani kwot dla każdego rynku, ale biorąc pod uwagę przesłanki Prawdopodobnie zostanie aktywowany w nadchodzących tygodniach Dodatkowa zaliczka na drugie domy, które są wycenione Będzie się wahać od 2 do 3 euro miesięcznie Przynajmniej w Europie.

Zobaczymy, czy środek zadziała, bo katalog Netflixa nie jest już tak atrakcyjny, a opcji jest coraz więcej!