22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ignacio López Tarso i Chablo: Dlaczego rywalizowali?

Ignacio López Tarso i Chablo: Dlaczego rywalizowali?

napisałem w Pokaż biz On

Po śmierci Ignacio Lópeza Tarso, Istnieją niezliczone historie aktora, Kto nie miał wielkiej przyjaźni z Xavierem Lópezem „Chabelo” To dwie telewizyjne legendy i meksykańskie Złote Kino, które wciąż działa, ale mimo że jest współczesne, Nie mogą uczestniczyć w teatrze z powodu rywalizacji.

Dlaczego Ignacio López Tarso i Chapelo nie dzielą ze sobą sceny?

To wydaje się dziwne López Tarso i Chablo Nie mogą dzielić sceny, ale tak oboje tego chcieli i wszystko wraca do inscenizacji Samoloty, gdzie był pierwszym aktorem, a także dziecięcym idolem.

Ale ze względu na różne okoliczności, López Tarso nie mógł działać obok mistrza katapleksji A reżyser Salvador Garcini podał kilka powodów, dla których ta dwójka nie była razem.

„Chciałem jeździć z Chapelo i Lopez Tarso, byłby bardzo uroczy i bardzo charyzmatyczny, a także bardzo interesujący, ale to po prostu nie było możliwe, to się nie wydarzyło. Żaden z nich nie ma żadnej odpowiedzialności i żaden z nich jest czarnym charakterem w tej historii” — ujawnił aktor i reżyser Salvador Garcini.

Jeden z powodów, dla których nie istnieją Samoloty, jest to, że López Tarso uważa, że ​​Chapelo Jest złożoną osobą i woli, aby jego występ był jak najbardziej luźny.

„To, co powiedział López Tarso, to to, że nie lubi skomplikowanych ludzi obok siebie, to jest określenie, którego używa, ludzi, którzy mogą mieć negatywny wpływ, więc woli wykonywać swoją pracę, w tej pracy wykonał bardzo dobre hantle z Manuel L Loco Valdes”, powiedział wyspecjalizowany dziennikarz Juan Carlos Cuellar

Chapilo to meksykański dziecięcy idol. | Zdjęcie: prywatne

Czy istnieje wrogość między Chapelo i Lopezem Tarso?

W rezultacie wielu przyjęło wrogość Bena Chapelo i López Tarso, L.;czego żaden z nich nie potwierdził.

Nie, nie sądzę, żeby Don Ignacio López Tarso miał jakieś uprzedzenia do Chabelo. Jeśli Chabelo nie uratuje lub nie dostosuje się do tego, co się robi, cóż, López Tarso ma trudności z aktorstwem, a nie z osobowością. Nie miał osobistych problemów. Nigdy z panem Shabello. Przedstawił swój pogląd na inscenizację i powiedział Shabello, co myśli o inscenizacji. Garcini dodaje:

Ponadto eksperci są zgodni Obaj nie mieli bliskiego związku Od czasów złotego kina z tego powodu nie mogą dzielić ze sobą sceny.

READ  Marvel ogłasza, kiedy zobaczymy Doktora Strange 2 na Disney+

W ten sposób oba Chapelo jako López Tarso Nigdy nie będą razem na scenie iz tego powodu nigdy nie będą na scenie, dzieląc się swoimi talentami.