24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Idziesz do Televisy? Azteca TV opuści Javiera Alatorre’a bez pracy po 27 latach w Hechos

napisałem w Oferuje ten

Meksyk. – Kierowca Javier Alatori, który był przed biuletynem informacyjnym Fakty o nocy zatrudnienie Azteca TV Od 27 lat ma być w poważnej formie Problemy Z kierownictwem w Ajusco. zdradziłeś ich Telewiza?

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

Dziennikarz Sonoran, który będzie jednym z nielicznych, który do tej pory dostanie swojego dziennikarza umowa na wyłączność w ADJCO Po 27 latach z rzędu w słynnych wieczornych wiadomościach może tak być Zdyskwalifikowany?

Według YouTubera Daela Quiroza z Arguende TV, kierowca rzekomo otrzymał ostrzeżenie Menedżerowie kanałów nie bez powodu.

To po zeszłorocznym pokazie wiadomości radiowej po raz pierwszy Wiadomości z Javierem Alatori Z Anna Maria Lomelli I Miguel Aquinoktóry jest przesyłany przez audio I Radio Herold.

Okazuje się, że kierownictwo kanału wywiera dużą presję na Javiera Alatori, aby zrezygnował z jego codziennych audycji radiowych”.

Powód? Nie ma to nic wspólnego z siecią Televisa ani z samą konkurencją. Według YouTube kierownictwo, które obecny menedżer ds. treści wprowadził do firmy kilka lat temu Sandra Lato (który pozostał na stanowisku po śmierci Alberto Ciorany) miałby problem z czymś osobistym od rozmówcy.

Argument, że dyrektorzy Azteca TV brzmią jak żart. Czy naraziłeś interesy stacji telewizyjnej na kłopoty? Nie… Według nowego managementu Sandry Semester, Javier Alatori jest słyszany w swoim programie radiowym „Too Gay Me”, nie tak męskim, jak to zostało użyte w referencji Azteca.

Według Queiroza frazy, ton i komentarze, których Alatorre użyje w swoich produkcjach radiowych, mają wpłynąć na wizerunek rozmówcy Ajusco.

Nie jest tajemnicą, że na tym kanale zamknęli je wszystkie w szafie. I chociaż prowadzenie kierowców jest tajemnicą poliszynela, na tym kanale nikomu nie wolno wyłamywać się z tej tajemnicy.”

Jak ujawnił YouTuber, miał otrzymać ultimatum, prawdopodobnie w celu poszukiwania zawetuj to! Z tego programu i zmuszony do rezygnacji.

Javier Alatorre jest osąd W tym roku zerwał kontrakt z Radiem El Heraldo. Mówi się, że na męski wizerunek Alatorre w telewizji Azteca ma wpływ twarz, którą tam prezentuje.

Warto zauważyć, że ta informacja nie została potwierdzona przez osoby zaangażowane ani przez żadne oficjalne źródło, więc do tej pory pozostaje spekulacją.

READ  Yailín, najbardziej wirusowy wirus Anuel AA, przypomina o tym, czego będzie mu brakować, gdy nie będą razem

Źródło: Arguende TV i Twitter @Javier_Alatorre