15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Idle Reincarnation pokazuje swój pierwszy podgląd – Kudasai

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, produkcja anime opiera się na napisanych przez niego light novel Refugen na Magunotte To jasne z SirotakaA Moshoku Tensei: Bezrobotna reinkarnacja (Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu), pierwszy film promocyjny drugiego sezonu projektu. W tej zapowiedzi ogłoszono, że ta kontynuacja zostanie wydana w 2023 roku.

Platforma Chrupiąca Bułka Będzie odpowiedzialny za emisję serialu na Zachodzie.

Refugen na Magunotte Publikacja lekkich powieści rozpoczęła się od ilustracji Sirotaka W styczniu 2014 wydając tag Książki MF Z Kadokawa. Adaptacja mangi autorstwa Yuka Fujikawa Wydawane od maja 2014. Praca zainspirowała 23-odcinkowe anime wyprodukowane przez studio zakrętz instrukcjami i tekstami napisanymi przez Manabu Okamoto.

Musimy pamiętać, że gra wideo Gra Moshoku Tensei: Ni Natimo Honki Dasu Dostępne w katalogu QooApp w ten link.

zespół produkcyjny

  • Manabu Okamoto (Gracze!Był odpowiedzialny za reżyserię anime w studio zakrętPodczas gdy Firma jajeczna ogranicza produkcję.
  • Kazutaka Sugiyama (Kochanie we FranXXBył odpowiedzialny za projektowanie postaci.
  • Yoshiaki Fujisawa (Hauske no Kuni (telewizja)A Kreator oszustów IsekaiA kochać życie! projekt szkoły idola) był odpowiedzialny za skomponowanie ścieżki dźwiękowej.
  • Yeiko Ohara Zagrał swój pierwszy główny singiel „Tabibito no Uta (旅人 の 唄)”, a także swoją pierwszą ostatnią piosenkę „Only (オ ン ー ー)”.

Moshoku Tensei: Bezrobotna reinkarnacja

Pomimo tego, że przez całe życie był zastraszany, pogardzany i gnębiony, trzydziestoczteroletni hikikomori wciąż znajduje determinację, by spróbować czegoś heroicznego, by skończyć w tragicznym wypadku. Jednak zrządzeniem losu budzi się w innym świecie jako Rudeus Greyrat i zaczyna nowe życie jako dziecko urodzone przez kochających rodziców. Rudeus zachowuje wspomnienia i wiedzę z poprzedniego życia i szybko dostosowuje się do nowego otoczenia. Z umysłem starszego dorosłego zaczyna przejawiać magiczny talent, który przekracza wszelkie oczekiwania, doskonaląc swoje umiejętności z pomocą czarodziejki o imieniu Roxy Majordia. Rudeus uczy się sztuki szermierki od swojego ojca Paula i poznaje Sylphiette, dziewczynę w jego wieku, która szybko zostaje jego najlepszym przyjacielem. Kiedy pojawia się druga szansa Rudeusa, Rudeus stara się jak najlepiej wykorzystać swoją nową szansę, jednocześnie pogodząc się ze swoją bolesną przeszłością. I może pewnego dnia odnajdzie jedyną rzecz, której nie znalazł w swoim starym świecie: miłość.

Linia:

READ  Met Gala: Prezentacja ambitnych, przerysowanych i pionierskich występów

(c) 理 不尽 な 孫 の 手 / MF ブ ッ ク ス / 「無 職 転 生」 製作 委員会