3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Iberdrola ogłasza budowę farmy wiatrowej w Polsce

Oczekuje się, że nowy park zwiększy moc przybrzeżnych elektrowni wiatrowych Ibertola w Polsce do 163 MW.

Iberdrola ogłosiła swoją budowę park eolico Korytnica II o mocy 50,5 MW ma moc 82,5 MW na terenie województwa mazowieckiego, na północny wschód od Warszawy, obok farmy wiatrowej Korytnica I w Polsce.

Podobnie firma w oświadczeniu wskazała, że ​​ma potencjał, aby zapewnić parkowi czystą energię 40 tysięcy polskich rodzin. Ponadto jego produkcja będzie sprzedawana w ramach umowy zakupu energii elektrycznej z norweską firmą Stotcraft; I poparte umową za różnicę uzyskaną z czwartej aukcji, która odbyła się w Polsce w 2021 roku.

Podobnie obiekt ma zostać uruchomiony do 2023 r.; I oczekuje się, że zwiększy nadbrzeżną energetykę wiatrową Ibertoli w Polsce 163 MW. Obecnie firma eksploatuje już 30-megawatową farmę wiatrową Sobovi na terenie kraju Obol wraz z Parkiem Koritnika.

Z kolei Ipetrola realizuje portfolio projektów Przybrzeżne farmy wiatrowe Polska obejmuje siedem projektów o mocy 7300 MW. Kraj planuje również uruchomienie ośrodka na Morzu Bałtyckim; Będzie to odnawialny biegun na obszarze znanym z pełnienia funkcji węzła dla usług morskich i przybrzeżnych. Będzie dostarczać treści lokalne dla projektów iPertrola w Niemczech, Polsce i Szwecji.

Firma poinformowała, że ​​ma potencjał do wytworzenia 93 000 megawatów wiatru na Morzu Bałtyckim, z czego 28 000 megawatów na polskich wodach.

?Możesz również przeczytać: Waterfall Falls otwiera swoją największą do tej pory nadmorską farmę wiatrową?

(Odwiedzone 31 razy, 1 wizyt dzisiaj)

READ  Syryjska matka przytula chorą matkę w Polsce | Międzynarodowy