2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

I wyemitowali wideo z prześladowań, które doprowadziły do ​​śmierci aktora Octavio Ocaña Benito w serialu „Sąsiedzi”.

Śmierć 22-letniego aktora Octavio Ocaña od strzału z broni palnej w kontekście prześladowań policji miejskiej Cuautitlan Ezcali wywołała w ostatnich godzinach kontrowersje, Ze względu na różne wersje wydarzenia i zdjęcia, które krążą w sieciach społecznościowych.

Dziennikarz Luis Manuel Acevedo udostępnił swoje konto Świergot Wideo rzekomego prześladowania ciężarówki Ocaña, z obrazami rzekomo uzyskanymi z C4 i Przedstawia trasę jeepa, którą przemierzają miejskie patrole.

Możesz zobaczyć jeepa poruszającego się z dużą prędkością, unikając samochodów i ciężarówek. w altanie Biała ciężarówka zatrzymała się nagle, gdy pojawił się pojazd Ocaña, który miał się w nią uderzyć.

Ze swojej strony dziennikarz Carlos Jimenez, który również opublikował pierwszy film, powiedział: Podzielili się w swoich sieciach innym szerszym niż to, co się stało.

Poinformowano, że ojciec Okanyi to potwierdził Dwie osoby, które mu towarzyszyły, to jego przyjaciele, a jedna z nich oświadczyła, że ​​aktor jest uzbrojony.

To może Cię zainteresować | Śmierć aktora Octavio Ocaña Benito w serialu „Sąsiedzi”

„Pocisk wszedł w prawą kość policzkową, opuścił lewy ciemieniowy i pozostał na suficie”. poinformował dziennikarz.

W innej wiadomości Jiménez potwierdził, że według policji w Cuautitlán Izcalli aktor nie zginął w ciężarówce, ale raczej Zmarł w szpitalu w Lomas Verdes, gdzie został zabrany po wypadku.

W tę sobotę prokurator generalny stanu Meksyk stwierdził, że znaleźli broń palną, okładka perkusji i Prowadnica balistyczna na dachu ciężarówki – Na wysokości pilota – dowodzony przez aktora Octavio Ocaña, który stracił życie po postrzeleniu w głowę.

Według oświadczenia wydanego przez prokuraturę organ ten nadal działa Utrzymuje różne testy eksperckie w fazie rozwojuWśród nich są te związane z kryminologią, chemią, fotografią i mechaniką faktów.

READ  Po 14 latach nieobecności w Televisie i domniemanej śmierci, gospodarz wraca do TV Azteca?

Ciało aktora znanego z roli Benito w serialu „Sąsiedzi”, Wewnątrz ciężarówki, którą prowadził, który znajduje się na autostradzie Chamapa-Lechería, na wysokości dzielnicy Prados Iztacala w gminie Atizapán de Zaragoza.

To może Cię zainteresować | Na dachu ciężarówki Octavio Okana, na wysokości kierowcy, znajdują się „banery balistyczne”: Prokuratura Edomex

Prokuratura potwierdziła, że ​​w samochodzie aktora podróżowały dwie osoby i potwierdziła to Znali Octavio Ocañę od kilku lat, a w ostatnich dniach pił z nim alkohol.

Poinformowali, że w piątek 29 października po południu, kiedy spacerował po ulicach gminy Cuautitlan Ezcale, Zatrzymali ich funkcjonariusze straży miejskiej; Jednak kierowca nie zatrzymał się i pospieszył, aby nie zostać zatrzymanym, co rozpoczęło pościg.

Tekst Towarzyszy na ten temat Kierowca miał przy sobie broń palną, który wyjął z bagażnika samochodu.

Podczas pościgu kierowca stracił kontrolę nad jednostką i uderzył w pobocze, na którym znajdował się kierowca Został znaleziony z raną postrzałową w głowie Władze zgłosiły, nie podając momentu strzału z broni Octavio Ocaña.

Zarówno świadkowie, którzy podróżowali ze zmarłym, jak i funkcjonariusze straży miejskiej, którzy próbowali zatrzymać jednostkę, powiedzieli, że Nie było wymiany strzałów, Odsyła do dokumentu prokuratury.

To może Cię zainteresować | „Zostawiasz mnie martwego w życiu”, dziewczyna Octavio Okany dedykuje wiadomość aktorowi

Poradnik eksperta w trakcie opracowywania Kluczowe będzie wyjaśnienie, w jaki sposób kierowca ciężarówki stracił życie, które zostaną ujawnione kanałami instytucjonalnymi Prokuratury Generalnej” – podsumowuje oświadczenie.

Dziewczyna aktora, Nerea Godínez, przesłała wiadomość przez Instagram W którym wskazał:Mój piękny ojciec zostawia mnie żywą i martwą. „Kocham cię, kocham cię, kocham cię na zawsze” – napisała młoda kobieta przy klipie wideo zbierającym zdjęcia Okany.

23 czerwca dziewczyna aktora ogłosiła, że ​​się zaręczyła. Opublikował na Instagramie serię zdjęć z odcinka, które przekazał mu Octavio Ocaña wraz z przesłaniem „tak na zawsze”.

READ  Carla Delphine zostaje wielkim zwycięzcą gry w imitacje w El Retador

W innym poście przez wrażeniaNerea Godínez udostępniła aktorowi zdjęcie i napisała: „Ktoś mi powiedział, że to wszystko był sen… zły sen”.

Ciało artysty zostało zawoalowane w sobotę w domu pogrzebowym Gayoso Santa Monica. Rodzina Perezów podziękowała Ocanii, wyrażając słowa sympatii i otrzymane listy.