29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Huragan Hillary opuszcza Dodger Stadium „pod wodą”

Huragan Hillary opuszcza Dodger Stadium „pod wodą”

Ulewne deszcze, które w ostatnich dniach nawiedziły wybrzeże Pacyfiku, dotknęły również jedno z najbardziej kultowych miejsc w Major League Baseball (MLB), ponieważ Dodger Stadium, siedziba drużyny Los Angeles Dodgers, padł ofiarą powodzi spowodowanej przez huragan Hillary.

Co się stało na stadionie Dodgera?

Podczas lotu helikopterem nad miastem Los Angeles, a konkretnie na wzgórzach Chavez Ravine, wideo, które stało się wirusowe w mediach społecznościowych, pokazało, jak cały stadion został zalany, szczególnie na parkingach.

Ze względu na trafne przewidywania władz, Dodgers rozegrali dwugłowy mecz przeciwko Marlins w ciągu dnia w sobotę, dwa mecze, które Angelenos wygrali wynikiem 3-1.

Bez aktywności w niedzielę deszcz był nieproporcjonalnie odczuwalny w domu mistrzów Major League w World Series 2020.

Na szczęście Dodgers opuszczą Kalifornię w ciągu najbliższego tygodnia na sześciomeczowe tournée po Cleveland i Bostonie, grając trzy serie meczów przeciwko odpowiednio Guardians i Red Sox.

Wrócą na Dodger Stadium, aby gościć Arizona Diamondbacks w następny poniedziałek, 28 sierpnia, czyli datę zakończenia huraganu Hillary.

Huragan Hillary zmienia harmonogram MLB

Dodgers byli tylko jedną z trzech drużyn na wybrzeżu Pacyfiku, które musiały zmienić harmonogramy meczów z powodu huraganu; San Diego Padres i Los Angeles Angels również gościły w sobotę dwugłowy mecz przeciwko swoim rywalom.

Padres and Angels, a także Oakland Athletics, inny zespół z Kalifornii, który jest główną ligą dotkniętą ulewnym deszczem, powrócą do gry u siebie w poniedziałek, mając nadzieję, że ich mecze nie będą musiały być przekładane.

READ  „Świętują gole dwóch drużyn”