2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Huawei dostarczy technologię do hybrydowej elektrowni odnawialnej w Polsce

Huawei dostarczy technologię do hybrydowej elektrowni odnawialnej w Polsce

Huawei dostarczy 23 inteligentne stacje transformatorowe i 710 inwerterów stringowych do elektrowni fotowoltaicznej i wiatrowej w Polsce. Jest to największa hybrydowa elektrownia odnawialna w całej Europie Środkowo-Wschodniej

Chiński Instytut Technologii Huawei Falowniki łańcuchowe i inteligentne stacje transformatorowe a Wiatr i Fotowoltaika 205 MW Polskazostanie nazwany Kleczew słoneczne i wiatrowe.

Jest to największy odnawialny park hybrydowy Centralna i Wschodnia Europai znajduje się w woj Województwo Wielkopolskie. Ponadto jest to pierwszy projekt w Polsce, który łączy w jednym miejscu energetykę wiatrową i fotowoltaiczną. Pierwsza faza budowy obejmuje elektrownię fotowoltaiczną o mocy 193 MW oraz farmę wiatrową o mocy 12 MW.

Na potrzeby tego projektu Huawei dostarczy 23 inteligentne podstacje i 710 falowników łańcuchowych; Ważna technologia dla elektrowni fotowoltaicznej Dzięki tej operacji roczna wydajność energetyczna nowej elektrowni słonecznej wyniesie około 222 GWh.

Ryszard Hordyński, Dyrektor ds. Strategii i Komunikacji w Huawei Polska skomentował sprawę:

„Huawei od wielu lat nieprzerwanie angażuje się w rozwój nowoczesnej energetyki dzięki inteligentnym rozwiązaniom PV. To bardzo ważna inwestycja na drodze do pełnej dekarbonizacji polskiej gospodarki i dostarczania zielonej, czystej i efektywnej kosztowo energię dla całego społeczeństwa.

W szczególności Korporacja Energii Odnawialnej Grupa Lewandpola Główny inwestor w tę nową fabrykę hybrydową; Tymczasem zarządzającym aktywami jest firma RG zajmująca się energią odnawialną.

W styczniu Grupa Lewandpol otrzymała umowę pożyczki w wysokości 20,7 mln USD, sfinansowaną przez zarządzany fundusz z Polskiego Funduszu Rozwoju. Pożyczka została uzupełniona pakietem finansowania o wartości 178,8 mln USD; Dostępne za pośrednictwem konsorcjum banków w Polsce.

Czytaj także: Current Pulse 2023, Doroczna Konferencja Energii Odnawialnej

(Odwiedzono 34 razy, 1 wizyty dzisiaj)

READ  Krystyna Simanuskaja | Białoruski sportowiec deportowany do Polski sprzedaje medal za 21 tys. dolarów, aby pomóc prześladowanym sportowcom | Historie | நந்த ண்ணி | Suma gier