29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Horror psychologiczny FPS Mourning ujawnia swoją przygnębiającą atmosferę w nowym zwiastunie

Wejdziemy w umysł człowieka, który nie może opuścić domu i uciec, a on przetestuje nasze zmysły.

W tym samym roku się poznaliśmy Sadnes, Nowy psychologiczna gra horror Opracowany na PlayStation i PC, który prowadzi nas do zbadania umysłu pierwszej osoby, która powinna to zrobić W obliczu bólu straty od członka jego rodziny. zepsute gry z ptakami Za ten ambitny projekt odpowiada m.in Hiszpańskie studio gier wideo To była część programu PS . talenty.

Gra doprowadzi nas do myślenia o lęku i depresjiNowy zwiastun zabierze nas do przytłaczający dom Zamieszkana przez obecność, mieszająca krajobrazy z boku jak we śnie Gdzie surrealistyczne projekty zewnętrzne mieszają się z elementami wnętrza domu. Wygląd budynku ulega ciągłym zmianom w różnych płaszczyznach, co definiuje atmosferę powietrzny horror Bardzo silny.

W żałobie będziemy musieli zbadać różne rodzaje fobiiW żałobie będziemy musieli Poznaj różne rodzaje fobii: monofobia, klaustrofobia, agorafobia, nyktofobia, którym towarzyszy przedstawienie lęku i depresji poprzez żałobę. Wszystko to zostanie przedstawione w narracyjnym doświadczeniu, które stawia nas w roli bohatera, który… próbować uciec z domu.

Gracze zobaczą się nawzajem nękanie i mylenie, w fabułę, która przetestuje nasze zmysły, prowadząc nas do myślenia o tym, jak coś tak powszechnego i niewidzialnego jak depresja. Chociaż Broken Bird Games nie potwierdziło oficjalnej daty wydania gry, ma ona zostać wydana Następny 2022 zatrudnienie PS4I PS5 I parowy.

Więcej o: Sadnes I Play Station.

READ  Jak ludzie mogą przetrwać promieniowanie na Marsie?