2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Horoskopy na maj 2023

Odkryj rytuały, których musisz przestrzegać w maju, dzięki horoskopowi Mhono Vidente, który mówi również, czego możesz oczekiwać od miłości, szczęśliwych liczb w grach hazardowych, a także kolorów obfitości, aby dobrobyt był z tobą.

W horoskopie Tarota zdominuje Cię energia „Słońca”, więc bez wątpienia będzie to miesiąc pełen niespodzianek i ekonomicznych osiągnięć na polu pracy. Nie pozwól, aby negatywne myśli zawładnęły twoim umysłem. To będzie miesiąc zakochania się w idealnym partnerze, który jest spod znaku Koziorożca, Lwa lub Panny, i porozmawiasz o formalnościach. Uważaj na ukrytych wrogów, uważaj na to, co mówi się o twoim życiu osobistym. Twoje magiczne dni to 1, 10, 13, 21 i 30 maja, kiedy będziesz świecić jaśniej niż kiedykolwiek. Kolor obfitości będzie czerwony, a twoje szczęśliwe liczby to 06 i 12. Uważaj na ból lub uderzenia i pamiętaj, że twój znak ma słabe kości. Uważaj na plotki lub złą energię, która będzie Cię otaczać w tym miesiącu, dbaj o złe przyjaźnie. Pamiętaj, że twoim znakiem jest baran i to sprawia, że ​​padasz ofiarą złych ludzi.

W Tarocie otrzymujesz kartę „Caroage”, która wskazuje, że maj będzie Twoim najlepszym miesiącem w roku, a tym bardziej, że obchodzisz swoje urodziny. Wyjdź ze swojej strefy komfortu, to czasy, kiedy ryzykujesz wygraną w sprawie własnej firmy. Zostaw za sobą to, co powstrzymuje Cię przed byciem najlepszym, zmień przyjaciół i znajdź pozytywnych ludzi. Twoje najlepsze dni to 02, 05, 19, 23 i 29 maja, kiedy możesz na nowo odkryć siebie i rozwijać się finansowo. Kolorem Twojej obfitości jest mocny niebieski, Twoje magiczne liczby to 02 i 09. Otrzymasz dodatkowe pieniądze na prowizje i zyski, spróbuj je zainwestować w siebie. Uważaj na bóle brzucha i problemy ze wzrokiem, bo to one będą Twoim słabym punktem przez cały miesiąc. Nie zapominaj, że miłość jest dana, a nie kupiona, więc nie próbuj mu zaimponować i po prostu bądź normalny z tą osobą, którą jesteś zainteresowany.

Będziesz zdominowany przez energię „Boskości”, która niewątpliwie jest dla Ciebie w tym czasie najkorzystniejsza, ponieważ prosi Cię o spokój i ciszę w obliczu problemów życiowych. Dbaj o złych bliskich, którzy cię otaczają i chcą tylko cię skrzywdzić. Otrzymasz możliwość pracy poza swoim krajem lub miastem. Twoje najlepsze dni to 4, 8, 16, 21 i 25 maja, kiedy doświadczysz wielkich rzeczy dla swojej gospodarki. Twój kolor to żółty, a Twoje szczęśliwe liczby to 07 i 23. Pamiętaj, że Twoim słabym punktem jest zbytnia pewność siebie. Biorąc pod uwagę stan twojego horoskopu, powinieneś nauczyć się odróżniać miłość od namiętności, więc staraj się być bardziej lojalny wobec siebie. Otrzymasz zaproszenie na wycieczkę w tym miesiącu i będzie to bardzo dobre dla twojego znaku. Pamiętaj, aby nie brać cudzych problemów za własne i naucz się odpuszczać złą energię.

READ  „Czarna pantera 2”: piosenka „Love Hurts” inspirowana Namor de Tenoch Huerta - Wiadomości filmowe

W horoskopie tarota masz do czynienia z kartą As różdżek, która zapewni ci wzrost w miejscu pracy i powie ci, że będziesz miał propozycję małżeństwa lub formalność w miłości. Zostaw dramat w swoim życiu i bądź bardziej praktyczny, abyś mógł iść do przodu bez oglądania się za siebie. Musisz zmierzyć swoje nerwy i przestać kontrolować wszystkich i wszystko wokół ciebie. Twoje najlepsze dni to 1, 10, 15, 20, 25 maja, kiedy będzie dużo ożywienia gospodarczego i rozstrzygnięcie niektórych toczących się postępowań sądowych. Twój kolor to jasna zieleń, a magiczne liczby to 05 i 40. Radzę 1 maja zapalić żółtą świecę i włożyć coś srebrnego, aby szczęście trwało przez cały miesiąc. Rozwiążesz sytuację rodzinną, która tak bardzo Cię martwiła. Otrzymasz dodatkowe pieniądze na problemy z zadłużeniem lub opłacenie mediów.

Dostałeś kartę „El Loco” w horoskopie tarota, więc musisz być dojrzały, aby podejmować decyzje, które zmienią Twoją przyszłość. Nie cofaj się po nic ani nikogo, idź do przodu. Ten list oznacza obfitość ekonomiczną i szczęście w grach losowych z liczbami 08 i 55, twoim kolorem jest pomarańczowy, a twoje najlepsze dni to 03, 06, 14, 21 i 29 maja, co przyniesie szczęście. Pamiętaj, że twój znak jest bardzo silny i dobry dla biznesu, ale zawsze bardzo szybko się frustrują, ponieważ są tak zdesperowani, więc powinieneś nauczyć się bardziej kontrolować swoje emocje. Uważaj na pieniądze, staraj się oszczędzać i bądź bardziej ostrożny ze swoimi pieniędzmi. Wymyślisz problem prawny, który musisz jak najlepiej rozwiązać. Nie bądź zbyt surowy w swoim codziennym życiu i naucz się odpuszczać wady, które nie przynoszą ci korzyści.

W Tarocie otrzymujesz kartę „Czarodziej”, więc są to czasy wzrostu we wszystkim, co będziesz robić, a szczęście będzie po twojej stronie, jeśli chodzi o więcej miejsc pracy i wzrost gospodarczy. Nie wahaj się, nadszedł czas, aby zbudować dziedzictwo na swoją przyszłość. To czas na zmianę toksycznych miłości i przyjaźni, które nie pozwoliły ci iść naprzód. Twoje najlepsze dni to 01, 07, 16, 20 i 28 maja, a kolorem twojej obfitości jest biały i czerwony, a twoje szczęśliwe liczby to 12 i 20. Polecam 1 maja zapalić żółtą świecę i nosić dużo perfumy, aby dobra energia była obecna przez cały miesiąc. Pamiętaj, aby odłożyć na bok lenistwo, zmusić swoje ciało do działania i trzymać się ćwiczeń i diety, aby wyglądać jak najlepiej. Uważaj na migreny lub bóle głowy, pamiętaj, że twój znak zawsze cierpi z tego powodu.

READ  Córka Adele Ramones budzi oburzenie za znieważenie pracownika domowego: wideo

Wiadomość od „El Mundo” mówiąca, że ​​ten miesiąc będzie Twój pod każdym względem i osiągniesz to, czego najbardziej pragniesz w sprawach osobistych i zawodowych. Wyruszanie w podróż zajmie miesiąc, a także będziesz mógł odpocząć od wszelkich chorób i przyjdzie do ciebie prawdziwa miłość. Twoje najlepsze dni to 03, 09, 18, 21 i 27. Kolorem twojej obfitości jest czerwony, a twoimi magicznymi liczbami są 03 i 11. Polecam na ten dzień najpierw zapalić żółtą świecę, nałożyć dużo perfum i noś cytrynę w torbie, aby w twoim życiu przeważały dobre energie. W piątym miesiącu roku w twoim znaku pojawi się obfitość ekonomiczna i miłość, więc będziesz miał wielkie szczęście, mając stałego partnera, który poprosi cię o rękę. Pamiętaj, że Twój charakter nie jest słaby, nie lubisz procesów sądowych, lepiej trzymać się z daleka od złej energii.

W Tarocie masz kartę „gwiazdy”, w końcu będziesz miał rozwiązanie wszystkich problemów i będziesz miał ekonomiczną nagrodę, której tak bardzo oczekiwałeś, aby była stabilna. Są to czasy wzrostu biznesu i poszukiwania nowych perspektyw, które mogą zapewnić lepszą stabilność. Twoje szczęśliwe liczby to 13 i 24, a Twoim kolorem jest żółty. Twoje najlepsze dni to 02, 08, 13, 21 i 28. Czasami myślisz o odejściu od partnera lub rozwodzie, pamiętaj, że decyzja, którą podejmiesz, jest zawsze najlepsza dla twojego szczęścia. Zmieniasz swój dom i postanawiasz go przebudować. Ożenisz się z zakazaną miłością i to będzie bardzo namiętne. Nie próbuj już rozwiązywać problemów innych ludzi, po prostu wyraź swoją opinię, aby nie napełniać się negatywną energią. Będziesz mieć więcej kontaktu z duchowością, to pomoże ci wyleczyć rany serca.

W tym miesiącu twoim przesłaniem jest Pustelnik, są to czasy, aby odłożyć na bok te wahania, które nie pozwalają ci iść naprzód. Naprawisz wszystkie problemy, które tkwiły w sprawach prawnych i pracowniczych. Czasami trzeba być przez jakiś czas bez partnera, żeby się w sobie zakochać i móc docenić życie. Twoje magiczne liczby to 19 i 50, kolor twojej obfitości to niebieski, a twoje magiczne dni to: 01, 07, 16, 21 i 29. W życiu musisz być zorganizowany i zarządzać swoim czasem, aby osiągnąć swoje cele. Polecam w tym dniu zapalić żółtą świecę i nałożyć dużo perfum, aby dobra energia nadal Cię otaczała. Zamykasz epizod romansu i zastanawiasz się, czy dać sobie trochę czasu. Kończysz spłacać dług i zaczynasz oszczędzać. Zdasz egzamin, aby awansować i mieć inną kategorię pracy.

READ  To były ostatnie chwile Freda Roldana przed śmiercią | Wideo

W maju twoje magiczne liczby to 30 i 53, twoje kolory obfitości to pomarańcz i czerwień, a twoje najlepsze dni to 01, 10, 13, 21 i 30. Na karcie tarota masz „Osąd”, to są czasy dojrzałości pozostawiając za sobą niestabilność emocjonalną i ekonomiczną. Osiągniesz to, o czym marzysz, np. nową pracę, a przede wszystkim możliwość rozwiązania problemów w szkole, np. dyplom lub tytuł magistra. Koziorożec to znak o największej zdolności do rozwijania nowych projektów. Zakochani będziecie kontynuować z obecnym partnerem w najlepszy możliwy sposób, a oni wyruszą w podróż, by przeżyć kilka dni wielkiego szczęścia. Uważaj na pieniądze i staraj się ich nie pokazywać, aby nie zazdrościć, i nie komentuj swoich planów, aby nie plotkowali. Uzyskaj uznanie finansowe dla nowego przedsięwzięcia biznesowego, a Twoje zarobki zwrócą Ci się.

„As Denarów” to Twoje przesłanie na ten miesiąc, musisz nauczyć się nie być zbyt uważnym i szukać najlepszych momentów w pracy. Będziesz mieć stabilnego romantycznego partnera, aby przestać być zdobywcą i flirtować z zodiakiem. Twoje najlepsze dni to 03, 12, 19, 20 i 29. Kolorem twojej obfitości jest zielony, a twoje magiczne liczby to 35 i 77. Wykorzystasz ten miesiąc, aby uzupełnić swoją pozytywną energię. Polecam zapalić żółtą świecę i używać dużo perfum, aby mieć szczęście we wszystkim. Będziesz miał dodatkowe pieniądze na prowizje i zyski, spróbuj je zainwestować w siebie. Będziesz mieć nowe stanowisko i lepszą pensję, pamiętaj o dobrym nastawieniu, aby się wyróżnić. Dużo myślisz o kimś, kto jest Baranem lub Wagą, spróbuj porozmawiać z tą osobą i bądź spokojny, aby twoje serce i dusza osiągnęły stabilność.

W Tarocie masz kartę „Cesarz”, wykorzystasz swoją wiedzę do granic możliwości, aby lepiej wykonywać pracę, i nadejdą wielkie ekonomiczne niespodzianki. Ludzie, którzy cię nie cenią, opuszczą cię, a pozytywni ludzie przyjdą z większą siłą duchową. Twoje najlepsze dni to 1, 8, 15, 21 i 29 maja, kolorami obfitości będą czerwień i błękit, a magicznymi liczbami 17 i 23. Zakochaj się w osobie spod znaku ziemi, zawsze potrzebujesz partnera, aby czuć kompletne w swoim życiu. Strzeż się zdrady ze strony przyjaciół z pracy i pamiętaj, aby nie ufać im całkowicie. Będzie to miesiąc nieustannej odnowy osobistej, dlatego staraj się mieć więcej kontaktu z Boskością, dlatego polecam Ci założyć białe ubrania i zapalić żółtą świecę, aby w Twoim życiu zapanowała pomyślność.