19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Horoskop na tydzień od 15 do 18 maja 2023 roku

Horoskop na tydzień od 15 do 18 maja 2023 roku

Horoskopy Mhoni Vidente są tutaj, abyś mógł dowiedzieć się, którzy Archaniołowie poprowadzą Cię w tym tygodniu. Mówi ci również o rytuałach, których musisz przestrzegać, aby miłość, bogactwo i obfitość były obecne w twoim życiu. Ponadto dowiesz się, który znak jest najbardziej kompatybilny i czy zaoferują ci prawdziwą miłość, czy też będzie to tylko tymczasowa rzecz.

Archanioł Metrotron będzie Cię prowadził przez cały ten tydzień, co oznacza, że ​​powinieneś mieć więcej determinacji w swoich celach i kontroli nad swoimi myślami, a to pomoże Ci osiągnąć upragniony sukces, wystarczy być bardziej wytrwałym i zwizualizować sobie to, czego chcesz dla swojego przyszły. Dostaniesz łut szczęścia z liczbami 09 i 17, a twoje kolory będą zielone i czerwone. Twoim celem na ten tydzień jest przejście na dietę i usunięcie toksycznych ludzi ze swojego życia. W tych dniach nowa miłość Koziorożec lub Lew będzie cię szukać i będzie z tobą uroczyście rozmawiać. Dokonasz przeglądu rachunków skarbowych i przeterminowanych płatności kartami kredytowymi. Idą dla ciebie bardzo dobre zmiany, przyjacielu Baranie, ale już naucz się zamykać i ufać tylko tym, którzy cię kochają. Nie idealizuj już więcej miłości, zawsze staraj się widzieć ją taką, jaka jest. Trzymaj się diety i spróbuj sprawdzić hormony.

Archanioł Azrael wskazuje, że w twoim życiu zagości pokój, ale ucz się na problemach, aby się nie powtórzyły. Uwolnij się od więzów przeszłości, gdy zbliża się obiecująca przyszłość; Musisz podejmować decyzje, aby iść do przodu, nawet jeśli są one trudne. Twoje magiczne liczby to 07 i 21, a kolory obfitości to żółty i głęboka czerwień. Otrzymasz prezent, którego się nie spodziewałeś i który przyniesie Ci wiele radości w tym tygodniu. W poniedziałek zapal czerwoną świecę, nałóż na nią perfumy i miód, a następnie pomyśl trzy życzenia. Nowa miłość przyjdzie do ciebie z Panny lub Wodnika, którzy będą z tobą bardzo kompatybilni. Jesteś najlepszy w zapewnianiu zachęty i wyciąganiu innych z depresji, ale staraj się nie pozostawać z tymi negatywnymi energiami i decyduj, co jest dla ciebie najlepsze. Nie bój się zmian w miłości.

W tych dniach zostaniesz pouczony przez Archanioła Jofiela, który mówi, że marzenia, do których dążysz, spełnią się z poświęceniem i wytrwałością, i mówi ci, abyś zmienił myślenie i nie próbował sabotować siebie; To, co zaczynasz próbować skończyć, dopóki nie będziesz mieć obfitości. Twoje szczęśliwe liczby to 05 i 30, a kolory to żółty i czerwony. Dużo rozmawiasz ze swoimi przyjaciółmi i czasami daje ci to złe wibracje; Weź kąpiel cynamonową w środę. Przeprowadzisz się do domu, aby zamieszkać blisko rodziny. W pracy będziesz spotykać się z przełożonymi na nowe stanowiska. A teraz pozbądź się tej miłości, która nie była twoja. Uważaj na zapalenie błony śluzowej żołądka i dbaj o siebie, pamiętając, że jesteśmy tym, co jemy. Przekonasz się, że ciąża rodzinna sprawi Ci ogromną radość. Rozpocznij proces uzyskiwania dyplomu lub tytułu magistra, twoja ocena musi zająć twój umysł.

READ  Horoskopy 14 grudnia: MHONI VIDENTE ujawnia, co nas czeka w każdym znaku w ten czwartek

Archanioł Rafał będzie Ci towarzyszył przez cały ten tydzień i powie, abyś podejmował logiczne decyzje i analizował ponad dwa razy częściej niż w sprawach osobistych. Ta boska istota pomoże ci wyzdrowieć z każdej choroby. Energie będą nieco mieszane, więc unikaj kłótni. Masz mocne zobowiązanie przy drzwiach, to znaczy małżeństwo. Twoje magiczne liczby to 04 i 29, a kolory obfitości to pomarańczowy i zielony. Pamiętaj, że Twój znak ma misję w tym życiu, którą jest pomaganie każdemu, kto o to poprosi. Spróbuj zapomnieć o tej nieodwzajemnionej miłości i poznaj nowych ludzi. Nie wykonuj obecnie procedur kredytowych. Zaproszą Cię na wycieczkę w ramach nowego projektu biznesowego. Będziesz miał dużo zgodności z zakochanymi znakami Ryb i Wagi, daj sobie nową szansę.

Archanioł Uriel poprowadzi cię w tych dniach, mówiąc ci, że twoja stabilność psychiczna jest bardzo ważna, więc nie wypełniaj swoich myśli negatywnymi energiami. Będziesz w stanie przełamać złożone sytuacje w miłości i być spokojniejsza. Twoje magiczne liczby to 01 i 07, twoje kolory to niebieski i czerwony. Przyjdą dni wzmożonej pracy i recenzji przełożonych, trzeba uważać na rachunki. Polecam w poniedziałek dobrze się oczyścić gałązkami bazylii i boćwiny. Pamiętaj, że twój horoskop jest pełen zazdrości i złych pragnień. Dostaniesz dodatkowe pieniądze za sprzedaż nieruchomości, spróbuj odłożyć je na swoją przyszłość. W tych dniach będą szukać dla ciebie nowej miłości i będą bardzo podekscytowani. Zadbaj o problemy z infekcjami seksualnymi. Nie bądź już dumny i spróbuj przeprosić tych, których skrzywdziłeś.

Archanioł Ariel mówi, że moc twoich myśli sprawi, że osiągniesz upragniony sukces. Pamiętaj, że jesteś filarem swojej rodziny i odniesiesz sukces we wszystkim, co robisz. Poszukaj lepszej pracy, ta będzie Ci dana bez problemu.To czasy obfitości ekonomicznej, a pewność siebie jest bardzo ważna, abyś mógł osiągnąć swoje cele. Uważaj na ból karku i migreny, to one będą Twoim słabym punktem. Twoje magiczne liczby to 08 i 11, a kolory twojej obfitości to biały i niebieski. Uważaj na plotki i złe komentarze i staraj się trzymać z dala od wszelkich sytuacji w pracy. Kupisz ubrania na wakacje, w tych dniach otrzymasz dobre wieści o miłości i będziesz bardzo podekscytowany, oprócz tego, że będą z tobą rozmawiać o zamieszkaniu jako małżeństwo. Postaraj się zabezpieczyć swój dom przed kradzieżami, który będziesz naprawiał, by wygodnie mieszkać.

READ  Jego trener Juan Cortes ujawnia: „Chino Miranda nie wyzdrowieje” | 123

Archanioł Metatron poprowadzi cię w tych dniach, abyś mógł robić, co chcesz i nie bać się podejmować decyzji i iść dalej swoim życiem. Usunie zazdrość i magię, które cię otaczały. Ten archanioł jest posiadaczem nieograniczonych pieniędzy, więc proś, a będą ci dane. Twoje magiczne liczby to 13 i 40, twoje kolory to czerwony i biały. W dni z dużym stresem osobistym i zawodowym staraj się nie kłócić i zachować spokój. Twój horoskop jest zawsze zaniepokojony i urażony tym, co się dzieje, radzę zapalić we wtorek czerwoną świecę, nałożyć na nią perfumy i proszek cynamonowy i złożyć potrzebne prośby. Otrzymasz niespodziankę od miłości Barana lub Bliźniąt, która będzie z Tobą bardzo kompatybilna. Staraj się więcej spać, telefon komórkowy zostaw na inne, mniej pewne siebie czasy i staraj się lepiej dobierać znajomych.

Twoje magiczne liczby to 15 i 23, Twoje kolory pomyślności to niebieski i zielony, polecam w środę złotą kąpiel, składa się z kąpieli słonecznika, czerwonych płatków i szczypty cynamonu, użycia mydła kokosowego, zapalenia żółtej świecy i prosząc o otwarcie ścieżek obfitości. Archanioł Chamuel da ci nowe możliwości, nie powinieneś sabotować się negatywnymi myślami, pamiętaj, że kto nie podejmuje ryzyka, nie wygrywa, więc są to czasy, kiedy zwycięstwo jest w twoich rękach. Zmień swoje życie dzięki pozytywnym zmianom, takim jak ćwiczenia, lepsza dieta, spanie w godzinach pracy i nieobciążanie się problemami, które nie są Twoje. Będziesz miał wielkie szczęście w miłości. Otrzymujesz dodatkowe pieniądze za sprzedaż nieruchomości. Jesteś bardzo dobry w prowadzeniu biznesu reklamowego, spróbuj założyć taki biznes.

W tym tygodniu Archanioł Michał poprowadzi cię, abyś miał zapis wszystkiego, co robisz, i pomoże ci pokonać wszystkich wrogów ukrytych i obecnych. To są czasy, w których możesz mieć zwycięstwo w swoich rękach w obliczu wszelkich problemów osobistych, zawodowych lub prawnych, kiedy będziesz miał szczęśliwe zakończenie. Twoje magiczne liczby to 18 i 99, twoje kolory to czerwony i zielony. Będziesz miał projekty do pracy, w tych dniach będziesz miał dużo szczęścia, dlatego musisz je zatrzymać dłużej i polecam ci przygotować przepis na trzy promienie, który polega na zapaleniu trójkolorowej świecy we wtorek , i umieszczając swoje zdjęcie poniżej, składając zamówienia i dodając trzy monety i perfumy. Byli kochankowie szukają, abyś porozmawiał o plotkach, staraj się nie przywiązywać wagi do tej sprawy i trzymać z dala od negatywnych ludzi. Przyjaciele odwiedzą cię na wakacje.

READ  Jasne zakończenie „Poor Creatures”, najbardziej wyrafinowanego i radykalnego występu Emmy Stone

W tym tygodniu twoimi magicznymi liczbami są 04 i 31, a twoimi kolorami obfitości są żółty i pomarańczowy. Polecam w czwartek zapalić trzy świece: czerwoną, niebieską i białą, posmarować je miodem i perfumami, odmówić cudowną modlitwę, a następnie oczyścić się czerwonym jajkiem od stóp do głów, modląc się Ojcze nasz. Archaniołem, który cię poprowadzi, jest Gabriel.To czas dojrzewania i podejmowania decyzji, które pozwolą ci dorosnąć. Czasy dobrobytu i obfitości nadejdą, ale musisz oszczędzać na swoją przyszłość. To także czas, aby mieć stałego partnera i zostawić te zakochane, które tylko zabrały ci dobry czas i energię, czas działać zgodnie ze swoimi planami, więc nie myśl o tym i działaj. Samotni przyjaciele Koziorożca mają miłość do Barana lub Wagi, którzy będą bardzo kompatybilni.

Archanioł Uriel zaleca dokonanie niezbędnych zmian w pracy, ponieważ są to czasy obfitości. Załatwisz wszelkie nierozstrzygnięte kwestie prawne. Wyruszysz w podróż i po drodze odkryjesz nowe kierunki, a pozytywne myśli przyniosą pomyślne rezultaty. Twoje magiczne liczby to 25 i 66, twoje kolory to pomarańczowy i fioletowy. W tych dniach będziesz nosił energię z przeszłości z powodu miłości, która tak bardzo o tobie myśli i która sprawia, że ​​wszystkie twoje plany stoją w miejscu, dlatego zalecam oczyszczenie się we wtorek gałązką ruty od stóp do głów, modląc się Ojcze nasz , wtedy posmarujesz całe ciało perfumami i wodą święconą. Zapal białą świecę i poproś, aby negatywne energie odeszły, a zobaczysz, jak bogactwo przyjdzie do ciebie. Będziesz miał nową miłość Byka lub Wagi, która wywoła w tobie wiele pasji.

Pamiętaj, że jesteś umiłowanym przez Boga, więc proś o to, czego pragniesz, ponieważ będzie ci to dane bez zwłoki. Archanioł Gabriel będzie z tobą w tych dniach i powie ci, że nowa zmiana ścieżki przyniesie ci korzyść, powinieneś szukać nowych celów zawodowych i otaczać się ludźmi, którzy przyczyniają się do ciebie i nie odbierają ci siły. Pozwól innym rozwiązywać ich problemy i skup się na swoim problemie. Nie zapominaj, że namiętna para powinna budować, a nie niszczyć. Twoje magiczne liczby to 28 i 50, a kolory to niebieski i biały. Radzę zrobić we wtorek Recepturę Odmłodzenia, która polega na kąpieli z 13 listkami cytryny, neutralnym mydłem, a następnie zapaleniu czerwonej świecy, aby odciąć całą złą energię. Będziesz żałować czegoś, co zrobiłeś, ale jedyne, co możesz teraz zrobić, to poprosić o przebaczenie i żyć dalej.