18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Horner na Checo Pérez po wygraniu GP Azerbejdżanu – Fox Sports

Horner na Checo Pérez po wygraniu GP Azerbejdżanu – Fox Sports

jeszcze raz Sergio „Chico” Perez Pokaż, że jest właścicielem torów ulicznych po wygranej Grand Prix Azerbejdżanu. Meksykaninowi udało się utrzymać prowadzenie, przed Maxem Verstappenem i Charlesem Leclercem na torze w Baku.

Christiana Hornera, Szef Red Bulla, podkreślający zwycięstwo człowieka z Guadalajary; Dał jednak jasno do zrozumienia, że ​​kolejnym wyzwaniem dla Checo Péreza jest zwycięstwo na pozamiejskim torze.

„Myślę, że musi wygrać na naturalnym torze. On celował w torach ulicznych, wiesz, wszystkie te zwycięstwa dla nas były na torach ulicznych. To jego drugie zwycięstwo w tym miejscu. wygrał w Singapurze. Wygrał w Monako. Zwyciężył Dżudda. Horner powiedział dziennikarzom po wyścigu w Baku.

Możesz być zainteresowany: Mieli ich przejechać! FIA zbada wypadek, do którego doszło w boksach na ostatnim okrążeniu Grand Prix Azerbejdżanu (wideo)

Dzieło Checo Péreza!

Z drugiej strony Christian Horner został zapytany o to, czy Chico Perez Mógł pokonać Maxa Verstappena bez korzyści, jaką uzyskał z samochodu bezpieczeństwa i był jasny w swojej odpowiedzi.

Oczywiście, „Checo” Leclerc wyprzedził i zmniejszył dystans do Maxa, a potem tak, miał szczęście z samochodem bezpieczeństwa. Jak powiedziałem wcześniej, musiał iść i wystąpić. Masz za sobą Maxa Verstappena, który nie ma łatwo. W pewnym momencie udało mu się zbudować przewagę 3,7 sekundy, więc cała zasługa należy się Checo, to był dzisiaj świetny wyścig” – wyjaśnił szef Red Bulla.

Możesz być zainteresowany: Checo Perez działa! Po wygraniu Grand Prix Azerbejdżanu, kiedy odbędzie się następny wyścig Formuły 1?

READ  Dzisiejsze mecze: Dania vs Tunezja, transmisja na żywo, 1. runda Mistrzostw Świata 2022 w Katarze