29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Horimiya ujawnia zwiastun swojego nowego anime – Kudasai

Horimiya ujawnia zwiastun swojego nowego anime – Kudasai

Zgodnie z zapowiedziami podczas wydarzenia Japońskie anime 2023na podstawie popularnego anime Hurimija Wrócę z nowym sezonem zatytułowanym „Horimiye: kawałekopisał wideo jako „przełom koncepcyjny” i Pokazuje niektóre sceny postaci i epizody sztuki.

Pamiętajmy o tymHorimiye: kawałekTo nie jest całkiem drugi sezon, biorąc pod uwagę, że pierwszy zakończył historię oryginalnej mangi. Zamiast tego w tym nowym sezonie dostosujemy historie nieomówione w oryginalnej serii, która została wyemitowana w 2021 roku. Ta nowa seria zachowuje zarówno oryginalną obsadę głosową, jak i zespół produkcyjny CloverworksA wideo po raz kolejny to potwierdza Premiera zaplanowana jest na lipiec przyszłego roku w Japonii.

Z drugiej strony pierwszy sezon jest emitowany w Japonii w trakcie sezonu Zima 2021 (styczeń-marzec)w sumie trzynaście odcinków iz zabawa przeniesiony na Zachód. Manga została opublikowana za pośrednictwem magazynu Miesięczna fantazja G Od wydawcy Square Enixa Od października 2011 do marca 2021.

zespół produkcyjny

  • Masashi Ishihama (Brak szkła Hana dla Kuasu SekaiI Animacja Persony 5I Senko No Night Raid) odpowiedzialny za kierowanie projektami w studiach Cloverworks.
  • Takao Yoshioka (100 mężczyzn nie Inochi no Ue ni Ore wa TatteiruI Demi-chan i KataritaiI liceum dxd) odpowiada za pisanie scenariuszy i nadzór nad nimi.
  • Haruko Iizuka (Gwiazdy zespołu!I Hentai Ouji do Warawanai Neko.I Jose do Tura do swojej rezydencji Tashi) odpowiada za projektowanie postaci.
  • Masaru Yokoyama (Arakawa pod mostemI Przeznaczenie/ApokryfyI Koi do wykorzystania) odpowiada za skomponowanie ścieżki dźwiękowej.

Podsumowanie Horimiye

Pomimo podziwu w szkole za jej życzliwość i zdolności akademickie, licealistka Kyoko Horie ukrywa swoją drugą stronę. Ponieważ jej rodzice często wyjeżdżają w interesach, Hori musi opiekować się młodszym bratem i wykonywać obowiązki domowe, nie mając czasu na kontakty towarzyskie poza szkołą.

Tymczasem Izumi Miyamura jest postrzegany jako tępy, noszący okulary otaku. Jednak w rzeczywistości jest miłą osobą, która jest nieudolna w nauce. Ponadto ma dziewięć kolczyków ukrytych za długimi włosami oraz tatuaże na plecach i lewym ramieniu. Przez czysty przypadek Hori i Miyamura mijają się przed szkołą, nie wyglądając tak, jak by się spodziewali. Te pozornie skrajne przeciwieństwa stają się przyjaciółmi, dzieląc stronę, której nikt wcześniej nie pokazał.

fontanna: Komiczna Natalia

READ  „Pinokio”: Guillermo del Toro jest nowym królem animacji poklatkowej w 2022 roku (Tim Burton wyszedł z mody)

© HERO • 萩 原 ダ イ ス ケ / SQUARE ENIX • ホ リ ミ ヤ 製作 委員会