27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Holandia zakwalifikuje się z Polską

Holandia pojedzie do Polski w poszukiwaniu wygranej, która przybliży ich do awansu do kolejnego etapu w piątym meczu grupy A4 Ligi Narodów UEFA.

Mecz zostanie rozegrany dziś o 15:45 (czasu argentyńskiego) na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

„Tulipany” znajdują się na szczycie tabeli z 10 punktami, a za nimi plasuje się Belgia (7), która zmierzy się z Walią w strefie A4, ponieważ będzie równolegle, w tym samym czasie.

Tymczasem Szkocja pokonała wczoraj Ukrainę 3:0 u siebie dzięki bramkom Johna McGinna i Lyndona Dyke’a na prowadzenie w grupie A1.

Szkocja znalazła się na szczycie tabeli z dziewięcioma jednostkami i pokonała je bez większych problemów, aby zepchnąć Ukrainę na drugie miejsce.

Szkocja pokonała Ukrainę 3:0 w czwartej kolejce w Hampton Park. To brytyjska drużyna sprawiła, że ​​Ukraińcy wyglądali źle, grając błyskotliwą piłką nożną z klamrą Lyndona Dykesa.

Teraz Szkocja przygotuje wszystko do walki z Irlandią w najbliższą sobotę, podczas gdy Ukraina zrobi to samo przeciwko Armenii.

Pozostałe dzisiejsze mecze przedstawiają się następująco:

Grupa A1: Chorwacja przeciwko Danii i Francja przeciwko Australii.

Grupa C1: Litwa – Wyspy Owcze i Turcja – Luksemburg.

Grupa C3: Kazachstan – Białoruś i Słowacja – Azerbejdżan.

Grupa D1: Łotwa – Mołdawia i Liechtenstein – Andora.

READ  Novatech odwołał się do polskiego sądu, a Unia Europejska zakazała działalności polskiej spółki zależnej