14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hoi Tamaulipas – Tamaulipas Chucho Nader eksponuje przewagi konkurencyjne Tampico Ambasadorowi RP w Meksyku

Hoi Tamaulipas – Tamaulipas Chucho Nader eksponuje przewagi konkurencyjne Tampico Ambasadorowi RP w Meksyku

Sucho Nader przedstawił Ambasadorowi RP w Meksyku przewagi konkurencyjne Tampico

Przedstawili atrakcje, jakie region South Tamaulipas ma do zaoferowania w zakresie działalności portowej, przemysłowej, handlowej i turystycznej, przewag konkurencyjnych, rozbudowanej infrastruktury oraz łączności z krajem i zagranicą.


Prezydent Miasta Sucho Nader z Ambasadorem RP w Meksyku Maciejem Tadeuszem Seetara

Redakcja: Agencja HT

Tampico, Tamaulipas. Po spotkaniu z Ambasador Polski W Meksyku, Maciej Tadeusz Zietara; Prezydent Miasta mutt nader Podkreślił znaczenie dalszego rozwoju miasta i jego przedmieść przed przedstawicielami innych krajów w celu przyciągnięcia większej liczby inwestycji, rozwoju gospodarczego i turystyki.

Prezydent Gminy wraz z przedstawicielami Sekretarza Gospodarki Rządu Krajowego przedstawił europejskiemu dyplomacie miejsca, które region South Tamaulipas oferuje pod względem działalności portowej, przemysłowej, handlowej i turystycznej oraz przewag konkurencyjnych. , rozwiniętą infrastrukturę i łączność z innymi krajami i zagranicą.

W tym dniu spotkaliśmy się z ambasadorem Polski w naszym kraju Maciejem Tadeuszem Zietarą i pokazaliśmy mu różnorodne atrakcje turystyczne, jakie Tampico ma do zaoferowania oraz atuty inwestycyjne, jakie jako obszar metropolitalny oferujemy prywatnej przedsiębiorczości i inwestycjom zagranicznym. Ambasador był bardzo zadowolony z infrastruktury zapewnianej przez miasto oraz tereny przemysłowo-portowe Tampico i Altamira; i Miramar Beach w Ciudad Madero„, ujawnił.

Sucho Nader podkreślił, że turystyka i rozwój gospodarczy gminy był stałym elementem jego administracji w ostatnich latach, co doprowadziło do znacznego wzrostu atrakcyjności turystycznej i otwarcia nowych przedsiębiorstw.

Dziś, dzięki bezpieczeństwu i stabilnemu klimatowi, jakie oferuje miasto, inwestorzy z większą pewnością stawiają na Tampico w zakresie rozwoju swoich projektów; A jako obszar metropolitalny ma ogromną przewagę konkurencyjną w przyciąganiu nowych inwestycji, które promują wzrost gospodarczy, tworzenie większej liczby miejsc pracy i oczywiście lepszy dobrobyt całej populacji.„, on wskazał.

Przewodniczący zauważył, że mosty dialogu i promocji z różnymi krajami będą nadal wzmacniane i rozszerzane, aby pozycjonować Tampico i obszar metropolitalny jako atrakcyjne miejsce dla inwestycji, rozwoju i turystyki.

READ  Hiszpania po porażce z Polską odpadła z United Cup