3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hogwarts Legacy ponownie opóźniło premierę na PS4 i Xbox One

Hogwarts Legacy ponownie opóźniło premierę na PS4 i Xbox One

Warner Bros. Games po raz drugi opóźnia te konkretne wersje gry.

Dziedzictwo Hogwartu zawiera wrogów zarówno w grze, jak i poza nią

Pomimo faktu, że jego premiera zajęła trochę opóźnienia, aby dotrzeć na PS5, Xbox Series i PC 10 lutego, Dziedzictwo Hogwartu Musieliśmy opóźnić jej pojawienie się na PS4, Xboksie One i Nintendo Switch, których wersji do dziś nie widzieliśmy na zdjęciach. Teraz, miesiąc po premierze na PlayStation 4 i Xbox One, ogłoszono Warner Bros. Games ogłosiło nowe opóźnienie Gra odtwarzająca magiczny świat.

Jesteśmy przytłoczeni reakcją fanów na Dziedzictwo Hogwartu ze strony fanów z całego świata.została wyrażona od Gra w media społecznościowe. „Zespół ciężko pracuje, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia na wszystkich platformach i potrzebujemy więcej czasu, aby to zrobić.W ten sposób zostało to zgłoszone Hogwarts Legacy zostanie wydane na PS4 i Xbox One dopiero 5 maja 2023 roku.

Podczas gdy Warner Bros. anulował to. Gry Gotham Knights na PS4 i Xbox One, wygląda na to, że firma nie rezygnuje z Hogwarts Legacy, być może dlatego, że jest sporo Społeczność Harry’ego Pottera, która działa na Nintendo Switch lub konsolach ostatniej generacji, ponieważ jest przypadkową publicznością.

Biorąc to pod uwagę Dziedzictwo Hogwartu sprzedało się w ponad 12 milionach egzemplarzy Zbierając 850 milionów dolarów ze sprzedaży na całym świecie w ciągu zaledwie dwóch tygodni, przeniesienie gry na konsole nowej generacji nie jest całkowicie nierozsądne ze strony Avalanche Software. Na szczęście wersja na Nintendo Switch ma datę premiery 25 lipca 2023 roku.

Hogwarts Legacy, gra, którą chcą mieć wszyscy fani Harry’ego Pottera

Ponieważ przed jego wydaniem spodziewalibyśmy się, że w naszej analizie Dziedzictwa Hogwartu, że „Stajemy przed grą, o której każdy fan Harry’ego Pottera mógł marzyć w pewnym momencie swojego życia. Dochodzi do Przygoda, która zaprasza nas do zostania dodatkowym uczniem w Szkole Magii i CzarodziejstwaAle to również prowadzi nas do opuszczenia bezpiecznej strefy, by stawić czoła niebezpieczeństwom, takim jak mroczne wiedźmy czy złe gobliny, które chcą wywrócić magiczny świat do góry nogami.„.

READ  W drodze na Księżyc Artemis I łapie Ziemię wschodzącą za Księżycem

Pamiętaj, że już teraz możesz zapoznać się z naszym kompletnym poradnikiem Dziedzictwo Hogwartu, w którym przez kilka najbliższych dni będziesz mógł znaleźć wszystkie sztuczki, porady, znajdźki i sekrety gry.