19 kwietnia, 2024

Hobbit Bermúdez, Ocalały z 2007 roku określa tytuł Atlantydy

Meksyk /

z głowa, pomimo swojej lokalizacji 1,59 m wysokości, Christian Bermudez Strzel trzeciego gola Z atlas Na Finałowy mecz Tampico Madero Od Apertury 2021 w MX Rozszerzenie ligi. Ten cel oznaczał dzisiejsze kucyki, a drugi to 34-letni zawodnik mieszkać z nim Zespół, który kocha.

podczas dublet Z Ramiro Costa on ma Bloggranas Ze szklanką w dłoniach, Hobbit był odpowiedzialny za stabilność praca domowa dla 77. minuta z 3-0.

Podobnie jak poprzednie zespoły Ameryka, Puebla, Jaguares de Chiapas a nawet w Meksykańska liga piłkarska Jest jedynym aktywnym graczem, który przeżył tytuł kucyki W pierwszym podziale Otwarcie 2007 s Po 15 latach wraca do życia w mistrzostwach W kolorach azulgranas, choć w innej sekcji.

podobnie, Bermudez człowiek ogłaszający Wdzięczność dla fanów i drużyna Bo strzelił gola z Atlante i zdobył tytuł, ok Był bardzo podekscytowany tym osiągnięciem.

Ubierz się w chwale

Humberto „Gansito” Hernández, strażnik, który próbował szczęścia także w innych dywizjach i z 36 lat Wygląda na to, że zbliża się do emerytury, bez wątpienia Lider atlantycki.

ten Doświadczony bramkarz Pokaż dziś wieczorem o Miejski Stadion Sportowy Twój poziom Cięcia a karny a Eduardo Perez W ostatnich minutach meczu utrzymać bramkę bez strzelenia bramki samobójczej Tampico Madero W finale Liga Expansión MX.

READ  Gorący turniej Young Classic dobiegł końca! Julian Quinones był poszukiwany przez graczy Cruz Azul