5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hiszpania zremisuje z Polską i zagra ze Słowacją

Nie wymaga nadziei Hiszpański wybórLicząc rozczarowania, z jakimi spotkał się na Euro 2020, zagra ze Słowacją wszystko ze Słowacją w najbliższą środę o szóstej w La Cartouza, lato już się rozpoczęło, a w tej grupie jeszcze nie rozstrzygnięto. Polska (1-1), przeciwko Szwecji (0:0), dwóm wicemistrzom na scenie europejskiej, Hiszpania nie była w stanie ustanowić swojej dominacji w grze, ponieważ w rzeczywistości nie zdominowała żadnego obszaru władzy, ponieważ nie była ani silna w obronie, ani skuteczna w ataku, więc jeśli w końcu uda im się zakwalifikować, ta drużyna będzie musiała zmienić wiele rzeczy, aby naprawdę się zaangażować, za co może wygrać tylko w przyszłą środę Dorit Seville.

I został bardzo skrytykowany Allvaro Morada Otwierając puszkę na 25′, wrodzony instynkt miał być rozproszony i nie wydawał się stwarzać większego ryzyka. Gerard MorenoJego partner do tańca, który był w czołówce ataku hiszpańskiej drużyny, do tej pory nie naruszył poważnie chronionego portalu Schkesny, Musiał interweniować, aby zapobiec luźnej aukcji Danny Olmo. LHiszpanie nie poruszyli piłki płynem, który zrobili w pierwszych etapach meczu ze Szwecją, ale pół godziny przed meczem już wygrał i w połowie czasu potrafił jechać z przewagą na tablicy wyników Polacy doświadczyli wielu wydarzeń na tyle wyraźnie, że dotarli do stołu.

Gerard Moreno, który był bardzo entuzjastyczny, był w stanie wydostać się prosto z półksiężyca w pobliżu właściwej pozycji i zrobić 2-0 (później 33). Petrie i Jordi Alba W dół lewego skrzydła jego strzał zakończył się na boku siatki (44′). Prawda jest taka, że ​​Polacy też cieszyli się dobrymi okazjami i oczywiście bardziej podobało się to Louisowi Enrique. Gilk (6′) najpierw wystrzelił potężnego kopniaka spoza poprzeczki. Szwajcaria (35 ’) zmarnowałem ankietę frankową Lewandowski Wkłada cię pod nos Simona i wreszcie Ty Szymonie 1-1 chybił po kolejnym strzale Szwajcaria (42 ’) Dzięki dobrej interwencji bramkarza Bilbao nie wykorzystał najlepszego wyniku Bayera i był znany z wypełniania wszystkich luk.

READ  TM Group rozwija się w całej Europie: Przedstawiciele w Szwecji, Polsce, Belgii i NiemczechGaleria

W filmach hiszpańsko-polskichPod koniec przerwy Polska skorzystała z zaliczki Lewandowski (53′) Czułość LaportE zauważając, aby przenieść go z lekkim naciskiem i pulsem Ty Szymonie Z dokładnym tytułem. Radość Polaków potrwa bardzo mało, bo już po czterech minutach i sprawdzeniu Moraty 1-0 przez VAR została ona początkowo odwołana na spalonym, czego nie zrobił liniowy – Włosi Orzado G został ukarany grzywną za znaczekEret Moreno Twierdził napastnik Villierial rzucony na prawo od bramki meczu. Odrzucenie goniło Moratę, ale jego strzał trafił tuż obok pustej bramki. Potem był kolejny bardzo wyraźny Morata Sarabia (83′) Dał z serca. Idź wkrótce do domu. Do tej pory wybór to, jak mówią w Sewilli, n de ná, ni chichá ani limoná.

Arkusz danych

Hiszpania, 1
Unai Szymona; Marcos Laurent, Laporte, Pav Torres, Jordi Alba; Rodrigo, Coke (Serbia, m.61), Petrie; Gerard Moreno (Fabián, m.68), Dani Olmo (Ferran Torres, m.61) i Morata (Oyarzabal, m.86).
Polska, 1
Szczęśliwy; Berezinsky, Klick, Petnarek (Davitovis, m. 85), Buchaks; Svitarsky (Frankowski, m. 68), Modern (Linetti, m. 85), Klich (Kozlovsky, m. 56); Joswiaka, Żelińskiego i Lewandowskiego.
Cele: 1-0, m.26: Morata. 1-1, sala 54: Lewandowski.
Sędzia: Daniel Orzado (Włochy) Doradzał w Hiszpanii Pav Torres (81) i Rodrigo (92). I Clichy (36), Moder (57), Josvyak (59) i Lewandowski (90) dla Polski.
Incydenty: Mecz drugiego dnia Euro 2020, podobnie jak w grupie E, został rozegrany w La Cartouza przed 15 000 widzów.

Może Cię zainteresować

Związane z