24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hiszpania zmierzy się z Polską, która nie ma nic do stracenia i jest bardzo groźna

Główna scena dla Hiszpanów zaczyna się dziś wieczorem, nic przeciwko Polsce. Początek meczu o godzinie 20:30 w krakowskiej Taran Arenie.

Hiszpanie zmierzą się z bardzo trudną drużyną, zagrają u siebie i może nie osiągnęli oczekiwanych rezultatów, ale teraz, kiedy praktycznie nic nie jest zagrożone, będzie to bardzo trudny przeciwnik, bo kiedy nie masz nic do stracenia grać bardzo luźno. Z pewnością wpędzą nas w kłopoty. Być może najbardziej kontrolującym dziś hiszpańskim graczem będzie ich kontratak, ponieważ polegają na kontrataku, tych łatwych bramkach, Hiszpanie muszą odzyskać i zminimalizować straty tak bardzo, jak to możliwe.

Hiszpańska drużyna chciała rozpocząć fazę główną z 4 punktami w polu karnym. W dobrych nastrojach po ostatnim meczu z Iranem rozegrają teraz trzy mecze, które naprawdę zdefiniują klasyfikację. Dziś wieczorem przeciwko Polsce, w piątek przeciwko Słowenii, aw niedzielę przeciwko Francji.

Polska jest gospodarzem, gra u siebie i będzie to mecz z dużą atmosferą. Polska to świetny zespół, udowodnili to już na Mistrzostwach Europy 2022, a Hiszpania miała problemy z pokonaniem ich. Mecz, do którego Jordi Ribera i jego podopieczni muszą się dobrze przygotować, aby być bardzo intensywnym na boisku, a to normalne dla hiszpańskiego zespołu, który już wie, że wkracza w decydujące momenty mistrzostw.

Spodziewamy się drużyny z Polski, która chce wygrać ten mecz i zabawić kibiców. Mają dobre strzelanie z zewnątrz, dobre, świetną bramkę, bardzo agresywną obronę i dla Hiszpanów będzie bardzo ważna nie tylko pozycja w obronie, ale żeby nie tracić mniej piłek w ataku, nie. Nadal będziemy popełniać błędy, a oni będą w stanie trochę poprowadzić grę.

Podobnie nie możemy zapominać, że mają bardzo dobrych skrzydłowych, świetną drugą linię i potężną linię frontu. Aby kontrolować pierwszą linię miotaczy, należy ich dobrze osłaniać, przewidywać i zamykać kontakt, jaki mają ze sobą i ze sworzniem, aby nie zaskoczyli nas w kontrataku. Polacy to zawodnicy i jeśli zostawi się im dużo miejsca, bardzo trudno ich obronić.

READ  Polska opuści „państwo epidemiczne” i kontrole 16 maja

To drużyna z celem, dużo biegają, gdy odzyskują piłkę, a Hiszpanie będą od nich dużo wymagać. Polacy to drużyna, która ma swoje cechy i będziemy musieli ciężko pracować, aby wygrać. Wiadomo już, że ogólne środowisko jest jeszcze w drodze. Teraz jest jasne, że trzy nadchodzące partie postawią Hiszpanię na swoim miejscu.

Śledź nas na Twitterze: https://twitter.com/#!/deroscacope

Udostępnij i ciesz się!