20 kwietnia, 2024

Hiszpania pokonała Polskę i awansowała do ćwierćfinału

Ćwierćfinał to pierwszy gol Hiszpanii Mistrzostwa Świata w Szwecji i PolsceBliżej po wyraźnym zwycięstwie nad gospodarzem Polska (27-23) w pierwszym meczu „głównej rundy” Darren Arena z Krakowa. The „Latynosi” Niepokonany po czterech meczach, zremisowany w pierwszej fazie grupowej z Francją, a w ten piątek vs Słowenia, spróbują wykonać decydujący ruch, aby dotrzeć do krzyżyków zawodów. wydajność Pereza de VargasaW drugiej połowie dobra gra zespołowa była kluczem do kolejnego przekonującego zwycięstwa.

Wynik pierwszej połowy nie oddawał drużynie sprawiedliwości Jordi Ribera. Mimo opuszczających emocje zespół schodził na przerwę z minimalną przewagą (16-15). „Latynosi” Były dobre i momentami, wykorzystując problemy Polaków w przejściach defensywnych, wynik pokazywał różnicę nawet do czterech bramek (15-11, m. 25).

Ale odzwierciedlenie wszystkich rozwiązań Hiszpania W ataku, pomimo twardej defensywy gospodarzy, z wyraźnym przywództwem Alex Dziuszepaw (Pięć bramek w pierwszych 30 minutach), był w tyle. Polska Znalazłem bardzo wygodne starty i stworzyłem dobre przejazdy dla skrzydłowych Chico i Suwara Bardzo skuteczny, pokazał pewną miękkość w hiszpańskiej obronie.

Klucz Gonzaleza

Strona hiszpańska miała ciężki start w wznowieniu, przechodząc przez ponad pięć minut bez zdobycia bramki przeciwko nieprzeniknionej obronie. PolskaNarzucił w nim obecność braci Dlaczego nie?. Jednak dwa czynniki wyłoniły się jako determinanty wyboru. Po pierwsze, wejście Pereza de Vargasa dla Zagrody Zwiększono spójność celu. jmeta z Kurtka z futrzanym kapturem Połączył kilka szczęśliwych aktów, aby coś zmienić. Potem zdolność Adriana Figuerasa Znalezienie miejsca w obronie pozwoliło hiszpańskiej drużynie na ponowne odniesienie sukcesu, co ponownie otworzyło znaczną lukę (24-20) przed ostatnimi sześcioma minutami.

Bezpieczeństwo Hiszpania Podniósł też poprzeczkę i ograniczył kontrataki i akcje w końcówce Polska, Zespół już w ostatnich minutach stawił czoła presji ze strony markera NadrzeczeZyskując pewność siebie, wie, jak grać na swoją korzyść i osiągnąć trafienie bazowe.

READ  Łukaszenka zerwał umowę w sprawie broni konwencjonalnej z Czechami i Polską

Hiszpania, 27 lat – Polska, 23 lata

Hiszpania: długopisy; Odriozola (3, 2p), Alex Dujshebaev (4), Casado (1), Dani Dujshebaev (2), Angel Fernández (4) i Figueras (4) – zespół początkowy – Pérez de Vargas (ps), Peciña (-), Maqueda (-), Solé (2), Garciandia (-), Cañellas (3), Guardiola (2), Valera (2) i Sánchez-Migallón (-)

Polska: Morawski; Morito (5, 4p), Olejniczak (2), Maciej Kebala (-), Tomas Kebala (-), Krajewski (-) i Taszek (-) – Starting Team- Kornecki (ps), Jędraszczyk (4), Komarczewski (- ), Walczak (-), Bis (2), Cicco (7), Piedrasic (-), Suvara (3) i Dzialakivic (-).