23 kwietnia, 2024

Hiszpania nie może z potężną Polską

LA Hiszpańska drużyna siatkówki kobiet Bóg Nowy krok się wycofuje W swoich dążeniach do wejścia w kolejny etap Mistrzostwa Europy, Po dodaniu Trzecia porażka w meczu, Po upadku 3-0 (25-15, 25-15 i 25-8) w najbliższy poniedziałek Polska.

Nie jest to łatwe dla tych, którzy mają Pascual Sorn, nie tylko zmierzyli się ze swoim katem na ostatnich Mistrzostwach Europy, ale także z tą samą drużyną grupy B, która liczyła swoje mecze wygrywając w Bułgarii dmuchanie. Z Hiszpanką, która w niedzielę pokonała Grecję 2-3, było tylko jedno zwycięstwo.

Ale nawet poprawa pokazana przeciwko Helinas pomogła hiszpańskiej drużynie zmierzyć się z silną polską drużyną, która była widoczna z przewagą 5:1, która nie przestała rosnąć przez pierwszy set.

Nie ma też dobrej pracy Luca Varela I Ana Eskimilla Wystarczyło mieć wybór w rękach pułku Malwina Smersek Wyraźnie wygrał pierwszą rundę 25-15 w dwudziestojednominutowej grze.

Ten sam wynik został rozwiązany w drugim secie (25-15), w którym Espa Jeden byłby niekontrolowany SmersekZakończył grę z 22 punktami.

Strzały i wiele strzałów skończyło się uginaniem Sprzeciw drużyny hiszpańskiejKto nie mógł się oprzeć w trzecim i ostatnim secie, też spadł na bok Polska Z niesamowitym 25-8.

Porażka, która opuściła hiszpańską drużynę mierzoną w następną środę Niemcy, Bez opcji dostępu do następnej rundy.

READ  Katastrofa ekologiczna w Polsce: w rzece pojawia się 200 kg martwych ryb, rząd otwiera gabinet kryzysowy