19 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hiszpania i Polska toczą walkę o maksymalny popyt, aby przetrwać w Eurocup

BARCELONA – Hiszpania i Polska spotkają się w najbliższą sobotę w Sewilli, jedenaście lat po ostatnim meczu towarzyskim w Murcji, gdzie the Reds, dowodzeni przez Vincenta del Bosque, pokonali Polskę 6:0. Robert LewandowskiDziś największym zagrożeniem dla stołecznego piłkarza i zespołu Luisa Enrique jest to, że musi wygrać po początkowym niepowodzeniu ze Szwecją.

Pokonany w swojej pierwszej scenie przez Słowację zespół Paulo Susy nie może w to uwierzyć Krzekorsk Krychowiak, jedzie do Sewilli w większej potrzebie niż Hiszpania. Ku jej zaskoczeniu Louis Enrique wszedł do konkursu jako pretendent do najwyższego miejsca w drużynie, teraz przeżywając niespodziewany kryzys i przezwyciężając negatywne emocje z tą samą hiszpańską drużyną.

Louis Enrique nie przewidział od razu kilku zmian w 11-osobowym składzie ze względu na jego brak występu przed drzwiami, który ukrył dobry mecz na pokazie ze Szwecją. Na szczycie ataku, gdzie Gerard Moreno Będą opcje, aby zająć pozycję uznanego przez krytyków Alvaro Moraty, chociaż obaj mogli na przemian wchodzić na tę samą jedenastkę. Pablo Sarabia.

Atmosfera w Polsce nie była zbyt dobra, bez obrazu Lewandowskiego w ostatnich dwóch meczach z reprezentacją i trzech dodanych w ostatnich sześciu meczach, choć dwa z nich były słabszą drużyną Andory.

Hiszpania na papierze zaczyna z preferowanym charakterem i dużą presją w meczu, zwłaszcza biorąc pod uwagę historię starć obu drużyn: w 10 meczach The Reds pokonali Polskę 8 razy. Ich dwie oficjalne walki o eliminacje do Mistrzostw Europy 1960 odbyły się w 1959 roku, z wygraną Hiszpanii (2-4 w Warszawie i 3:0 w Madrycie).

Pozostała ósemka była tam towarzyska, z jednym zwycięstwem Polski w listopadzie 1980 roku (1-2 z Barceloną) i remisem (1-1) na Teneryfie w lutym 1994 roku. Wygrał 6-0, kiedy ostatni raz spotkali się z Hiszpanią. Droga na Mistrzostwa Świata 2010 w RPA… ale od tego czasu wiele się zmieniło.

READ  Vestas wchodzi w trzy nowe projekty farm wiatrowych w Polsce