20 kwietnia, 2024

Hiszpania do 19 lat może zagrać z Polską w Chorwacji (5-2)

Najbardziej solidną twarzą hiszpańskiego sub-19 jest obecność gracza futsalu z Cர்டrdoba Alex Bernal, Pozwolił na nowe zwycięstwo (5-2) w drugim meczu Tygodnia Futsal w Boracu w Chorwacji. Polska doznała mniej hałasu w meczu otwarcia niż Turcja (12-1).

Gra zaczęła się równo na torze, ale szybko Hiszpania Po drodze zaczął stwarzać niebezpieczeństwo. Hiszpanie nie mieli zbyt wiele czasu na osiągnięcie celu. Po strzale, który został odrzucony przez bramkarza, Carrasco z wielką ostrożnością oddał strzał otwierający wynik. Mimo to zespół U19 nadal wpychał Polaków w tarapaty pod dużą presją.

Rivera zdołał strzelić drugiego gola, ale bramkarz gości go zablokował. Minuty później Byłby to kij, który odbiera Hiszpanom najbardziej wygodną przewagę. W połowie pierwszej połowy Tobiasz próbował z dystansu, ale polski bramkarz był zdeterminowany. W ciągu dwóch minut Ian praktycznie strzelił pod bramkę, ale prowizoryczna Mura ponownie uratowała Polskę.

Festiwal wielu

Druga połowa rozpoczęła się wysoko dla hiszpańskiej drużyny od bramki otwierającej. Ordas z lewego skrzydła znakomitym podaniem wbił się w tył siatki. Na skraju równika Carrasco pokazał swoją zdolność do zdobywania punktów za pomocą rzutu wolnego. Strzał został odbity przez obrońcę, ale to również zakończyło się z tyłu siatki. Następnie Polacy wycofali piłkę przelotową, a Justremsky wepchnął ją w tył siatki.

Gdy polski kapitan strzelił drugiego gola dla swojej drużyny, finał był remisowy. Powrót pozostawił jedynego hiszpańskiego obrońcę i doprowadził Cockera do pokonania Mario Gomeza. Hiszpański zespół kontynuował poszukiwania Jeden pokój był bardzo cichy?, Ale nie dokończyłem wchodzić do piłki. Na pięć minut przed końcem Mura nie trafił w bramkę z rzutu wolnego Nacho, ale bramkarz trzymał się słupka rożnego.

READ  Biden o Polsce: „Ukraina nigdy nie będzie zwycięstwem Rosji” | Międzynarodowy

W ostatniej linii Tobias, członek zespołu, strzelił prawdziwego gola, aby uspokoić Hiszpanię. Z różnicą dwóch bramek Hiszpanie czuli się bardzo komfortowo. To pozwoliło na piąty mecz meczu minutę później, kiedy Ordas strzelił swojego drugiego gola. Polska próbowała zmienić wynik z bramkarzem, ale nie mogła zmienić światła.