28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hiram Mir ujawnia, że ​​zamieszanie w reprezentacji Meksyku uniemożliwia mu powołanie

Z powodu kontuzji Hiram Mir nie wziął udziału we wrześniu w reprezentacji Meksyku i od tego czasu nie został powołany przez Gerardo Martino.

obrońca Chivas, Hiram Mir Ujawnij powód, dla którego nie stawiłeś się na zajęcia Reprezentacja Meksykuw zaproszeniu Gerardo Martino Stojąc w towarzyskim pojedynku we wrześniu 2020 r., który spowodował zamieszanie, które było kluczowe, aby nie zostać ponownie wezwanym.

„O tym starałem się trochę pogadać, nie lubię o tym mówić, wtedy nie było tak, że odmówiłem reprezentacji narodowej i byłem już w trakcie leczenia kolana, terminy FIFA Wziąłem ich na odpoczynek, powiedziałem im, że mam to leczenie, a oni przyjęli to tak, jakbym nie chciał iść, a było mi ciężko, bo musiałem to zrobić, a co mówisz, mówili o innym graczu, w moich 32 latach czuję się bardzo dobrze, a teraz myślę o Chivasie i osiągnięciu moich celów w klubie – przyznał.

Ze swojej strony środkowy obrońca Guadalajary mówił o buczeniach, które pojawiły się u graczy takich jak Michael Pons s anioł zaldivargdzie zaznaczył, że trudno mu uwierzyć, że dzieje się tak, gdy grają u siebie, dlatego wezwał kibiców do zwrócenia okrzyków przeciwnej drużynie.

„Prawda jest taka, że ​​trudno mi zrozumieć te rzeczy z powodu Michael Pons Dla mnie jest świetnym profesjonalistą, znam go od ponad 20, 11 lat, jeśli spojrzysz na jego liczby, to, co biega, szybkość, myślę, że jest bardzo zdolnym zawodnikiem i jest dobry dla zespołu, to uważam, że trudno zrozumieć, że bucze są w domu, poproś ludzi o wsparcie Zamiast buczeć i z Wiolonczela (Anioł Zaldivar)”

„Jesteśmy na wypadek, gdybyś myślał, ale buczenie jest dla drużyny przeciwnej, która wspiera nas przez cały czas i oczywiście można mieć złą noc. może być złe popołudnie, ale ci dwaj bez wielkich graczy, proszę ludzi, aby nas nadal wspierali, buczą nas, lepiej traktują ich priorytetowo niż drużyna przeciwna.

READ  Meksyk tenía que ganar por lo cywilnego lub karnego: DT de Panamá

W końcu potwierdził, że mówię Jezus Sanchez W szatni to nie pierwszy raz, kiedy coś takiego się wydarzyło, ale uznał, że ta rozmowa była dobra dla drużyny w świetle zakończenia turnieju.

„Słuchaj, teraz jest kolej Chapo, aby wypowiedzieć te słowa, ale nie był jedynym, który myślał tak samo, nie był jedyny i nie był to pierwszy raz, kiedy rozmawialiśmy w ten sposób, miał rozmowy na temat wcześniej boisko, to było dobre dla zespołu, mecze, które były Musimy wygrać i zremisować lub przegrać, ale to nie był pierwszy raz, kiedy rozmawialiśmy na głos, ponieważ zbliżał się koniec turnieju i było t. „Nie tak, jak chcieliśmy i zamykamy to w najlepszy sposób”.