5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hiram Mir będzie drugim graczem, który opuści Chivas po Uribe Peralta

Rynek

Obrońca nie miał dobrego semestru, bo liczy się jego debiut ze stadem w Apertura 2021.

Hiram Mir nie został naprawiony w Apertura 2021
© zdjęcie 7Hiram Mir nie został naprawiony w Apertura 2021

Chivas de Guadalajara potwierdzony wyjazd Uribe Peralta Atakujący staje się pierwszą ofiarą Rojiplanos, która staje w obliczu następujących Koniec 2022. Z sieci społecznościowych klubu podziękowali strzelcowi, który teraz szuka nowych wyzwań w Santos lub Laguna w MLS.

+ Wszystkie ruchy zmierzające do zamknięcia +

Jednak „Szczotka” to dopiero początek restrukturyzacji, która według nich pochodzi z biura Flocka, aby stworzyć zespół, którym kieruje Michelle Leno. Według dziennikarza Davida Medrano, Hiram środa Lubię też liczyć dni na kampusie.

32-letni obrońca nie miał dobrego semestru i Ledwo zgromadziłem 22,35% minut rozegranych w Aperturze 2021 Został rozprowadzony tylko w sześciu meczach, a tylko w czterech meczach startował od jedenastu startujących zawodników. Ta niska wydajność, oprócz pchania jak młodo Gilberto Sepveda i Luis OlivasSprawiła, że ​​Chivas chciał zrezygnować z Miru na następny semestr.

Ponadto weteran ma również jedną z najwyższych pensji wśród pracowników, coś, co biura chcą zredukować, aby zapewnić sobie swobodę podczas wchodzenia na rynek transferowy. Poza tym w grudniu wygasa umowa dziecka urodzonego w Nuevo Leon.

Stamtąd do Chivas po prostu to przyjął i nie zaproponował przedłużenia kontraktu, więc Hiram może swobodnie negocjować z każdym innym klubem nowe ogniwo w swojej karierze. Po Peralcie, a teraz z najbardziej zaufanym Mirem, w Chivas dopiero zaczynają „sprzątać” zespół.

READ  Tak właśnie teraz rozgrywałyby się play-offy NFL