3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Henri Martin świętował przeciwko Pumom z „Goya” z niemieckiej Villi

Henri Martin świętował przeciwko Pumom z „Goya” z niemieckiej Villi

Omar Flores AldanaCzytanie: dwie minuty.

Amerykański napastnik wyrównał i odtworzył uroczystość, którą były pomocnik zorganizował kiedyś na Olímpico Universitario.

Henryk Marcin Mam krawat dla jednego pomiędzy Ameryka I kuguary i odradzam się świętować Do willa niemieckabyły pomocnik Aguilasu, który strzelił gola przeciwko Oriazules w 2007 roku.

Jaskółka oknówkaw drodze postępowania karnego, podpisali remis i pobiegli świętować, symulując „goya”, okrzyk bojowy poplecznika kuguary.

To świętować Ja to zrobiłem willa niemiecka w 2007 roku, chociaż kremowo-niebiescy gracze, tacy jak Ángel Reyna, powtórzyli go również w innych wersjach klasyczny między kuguary I Ameryka.

Henry Martin odtworzył kultową uroczystość zorganizowaną przez Germaina Villa przeciwko Pumom na CU.Zdjęcia AP

Z tej okazji napastnik Águilas pobiegł w stronę trybun, aby symulować świętowanie willa niemieckajeden z graczy symboli w Azulcremas.

Henryk Marcinktóry walczy o punktowane prowadzenie koniec 2023 rWykorzystał swoją dobrą passę, aby powtórzyć ceremonie takie jak te miasto lub Cuauhtémoc Blanco, po nagraniu w National Classic.

Napastnik Águilas strzelił 14 bramek w 16 meczach i prowadzi w klasyfikacji strzelców koniec 2023 r, w przypadku braku dnia przed końcem fazy zasadniczej. Jego najbliższym naśladowcą jest Kolumbijczyk Julián Quinones del Atlas.

Bramka Henryk Marcin służył tak, że Ameryka Remis 1:1 na Estadio Azteca sprawił, że Águilas był niepokonany w trzech najważniejszych meczach każdego turnieju: Chivas, Cruz Azul i kuguary.

obecnie, Henryk Marcin Uważany za jednego z najlepszych meksykańskich napastników, walczy też o miejsce w meksykańskiej reprezentacji, z takimi graczami jak Santiago Jimenez, grający w reprezentacji Holandii w piłce nożnej.

Henryk Marcin Stopniowo stał się idolem Águilas, z golami takimi jak te, które strzelił przeciwko najbardziej znienawidzonym rywalom w Azulcremas i uroczystościami przypominającymi postacie takie jak Cuauhtémoc Blanco i Angel Reyna.