19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Helmut Marko ma nadzieję, że Verstappen pójdzie w ślady Checo i wróci

Konsultant Red Bulla uważa, że ​​lider mistrzostw F1 powinien pójść w ślady Meksyku, aby odzyskać swoją pozycję w Rosji; Możesz cieszyć się Formułą 1 na Star+, zarejestruj się tutaj.

Max Verstappenmeksykański towarzysz Czeski Perez w zespole Red Bull Wyścigi, wyjdzie w ostatnim wierszu sieci w Grand Prix Rosji z powodu Kara za zmianę silnika I Helmut Marko, Konsultant Zespołu, Polecany Verstappen Weźmy za przykład Czech przezwyciężyć sytuacje.

Nie mogę się doczekać wyścigu, który odbędzie się w Sirketo de Soczi W niedzielę 26 września Helmut, który pracuje w Red Bull Driver Development Program, stwierdził, że Verstappen Nie można go wykluczyć z podium Grand Prix Rosji Pamięta wyścig, który zrobił Czeski Perez W tym sezonie w Grand Prix w Holandii Zakwestionowany kilka tygodni temu.

„Nikt nie myślał, że możesz iść do przodu Zandvoort I czeski perez Sądzę, że wzrósł do ósmego z dodatkowym przystankiem. Myślę, że wiele rzeczy jest możliwych. Kwalifikacje nie mają dla nas znaczenia, więc skupimy się na przygotowaniach do wyścigu. Marco a Motorsport.com.

w wyścigu HolandiaI Czeski Perez wyszedł z dół korytarza Zajął ósme miejsce, zdobywając cztery punkty. Ze względu na jego dobry występ w Obwód Zandvoort, nawet w, Czeski Perez Nazywał się Kierowca Dnia.

Możesz cieszyć się Formułą 1 na Star+, zarejestruj się tutaj.

ten Grand Prix Rosji Zaplanowany start o 7:00 rano z Mexico City i Brytyjczyków Lewis hamilton z mercedes Będzie starał się wygrać wyścig i wspiąć się na szczyt Tabeli Liderów Kierowców.