18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Helmut Marko chwali Chico Pereza po zwycięstwie w Baku: „Doskonały wyścig”

Helmut Marko chwali Chico Pereza po zwycięstwie w Baku: „Doskonały wyścig”

Sergio „Chico” Perez Po raz kolejny pokazał, że jest „królem ulic”, wygrywając kolejny uliczny wyścig na torze. Meksykanin miał doskonały weekend w Azerbejdżan Wygraj wyścig sprinterski i wyścig fabularny.

Po dwóch zwycięstwach Checo Pérez traci tylko 6 punktów do swojego kolegi z drużyny Maxa Verstappena w mistrzostwach kierowców. Ze względu na świetny wynik Marco Helmuta Nie miał innego wyjścia, jak przyznać się do tego, co zrobił pilot.

„Gratulacje dla Sergio, był szybki od startu i nie popełnił żadnych błędów. Doskonały wyścig… Sergio zapytał, czy powinien był zwolnić. Max powinien był zrobić to samo, ale odmówiliśmy. Widać, że zawsze walczyli o najszybsze okrążenie …ale pozwoliliśmy im jechać pełną parą Doradca firmy skomentował tę prędkość, którą mieliśmy na końcu” czerwony Byk dla ORF.

W ten sam sposób przyznał, że dwukrotny mistrz Verstappen miał komplikacje, przez co nie mógł dogonić Meksykanina do końca wyścigu.

„Musiał dopasować swój samochód do końca, aby samodzielnie uzyskać najlepsze wyniki, a potem był w stanie dotrzymać kroku Sergio”.

Możesz być także zainteresowany: To może skończyć się tragedią! FIA bada wypadek w boksach w Azerbejdżanie

READ  Carlos Salcedo wyjaśnia incydent z fanami Cruz Azul