23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hector „N” wysłał listy do Sergio Mayera i jego córki Alexy Parry: „Kocham ją i jej wybaczam”

Dzięki Danieli Parra Hector „IN” dotarł do mediów (zdjęcia: Instagram @sergiomayerb/hectorparrag // Notatki telewizyjne)

Hektor „N”I Przez telefon z córką Daniela Para Potrafił komunikować się z prasą Gdzie skorzystać z okazji, aby wysłać wiadomość? Alexa Para faktycznie Sergio Mayer, która wspierała nieletnią w trakcie jej postępowania sądowego.

„Niech serce się dotknie, Wiem, że jest dobrą dziewczyną, wiem, że jest taka, jak zawsze mówiłem, jest manipulowana, wiem, że cierpi Mówię jej, że naprawdę ją kocham, kocham i wybaczam jej; To lata manipulacji i użytkowania. Wie, że mamy bardzo dobre wspomnienia, że ​​byliśmy rodziną”., wskazany.

Podobnie domniemany sprawca skorzystał z okazji, aby wysłać kilka słów do Sergio Mayera, gdzie Powiedz mu, żeby przeprowadził dokładne śledztwo.

Daniela Parra wspiera swojego ojca, odkąd pojawiły się powiedzenia matki i siostry (Zdjęcie: Instagram / @hectorparrag)
Daniela Parra wspiera swojego ojca, odkąd pojawiły się powiedzenia matki i siostry (Zdjęcie: Instagram / @hectorparrag)

„Tak naprawdę, zanim wejdziesz na łódź, sprawdź ścieżkę łodzi, skąd pochodzi, zdaj sobie sprawę z otoczenia, wszystko jest kontekstem rzeczy i nie rozmawiasz, nie wiedząc, co się dzieje. Dzieje się tak, ponieważ tam są precedensami. Wszystko od lat jest fałszowane– skomentował i dodał, że były Garibaldi nie musi występować w jego sprawie.

Jak powiedziałem, wszystko to było sfingowane lata temu, A pan Sergio Mayer w tym pragnieniu pozostania, jak powiedział kiedyś: „Mam obowiązek”, „Nie, proszę pana, nikt nie jest zobowiązany zrobić tego, co mi zrobił”. Możemy zgłosić, gdy wiemy”.

Sergio Mayer wspierał nieletnią i jej matkę, dlatego oskarżono go o wykorzystywanie wpływów (fot. Quartoscuro)
Sergio Mayer wspierał nieletnią i jej matkę, dlatego oskarżono go o wykorzystywanie wpływów (fot. Quartoscuro)

Wszystko zaczęło się pod koniec 2020 roku, kiedy jego była żona Jenny Hoffman i córka Alexa udzieliły wywiadów, w których potwierdzili, że aktor od lat popełniał upokorzenia.

Sprawa jest wciąż niejasna, chociaż aktor wciąż jest w Więzień Oriente oskarżony o napaść seksualną na swoją córkę. Zarówno jego prawnicy, jak i Daniela Parra wypowiadali się, domagając się sprawiedliwości w sprawie, która wydaje się mieć luki prawne.

READ  Bad Bunny mocno uderza Damiena Priesta, zanim WWE zareaguje

Daniela wyjaśniła mediom, że jej ojciec został porwany ze swojego domu w biurze burmistrza Benito Juárez bez żadnego powiadomienia ani nakazu aresztowania. Prawnik Hektora Jose Luis Guerrero Mendoza, o którym mowa chodź radość Że aktor nie udostępnił sędziemu i nie mógł nawet od razu potwierdzić, że sławny mężczyzna został aresztowany w Więzienie Wschodnie.

Według Hoffmanna jego córka powiedziała mu, że Parra podeszła do niej niewłaściwie (Zdjęcie: Instagram @hectorparrag)
Według Hoffmanna jego córka powiedziała mu, że Parra podeszła do niej niewłaściwie (Zdjęcie: Instagram @hectorparrag)

Według skargi Alexy, jej ojciec grał „role, które były dla niej bardzo dziwne”Na przykład spanie obok niej w bokserkach w bieliźnie lub proszenie ich, aby powiadomili ją, kiedy wyjdzie spod prysznica, aby mógł wysuszyć jej własne.

„Byłem bardzo ostrożny z ludźmi, którym opowiadam, to temat, który został przezwyciężony od momentu, gdy zdecydowałem się pokazać to mojej mamie i powiedzieć jej, że nie było warto, że miał pedofilię. Nie chcę wchodzić w zbyt wiele szczegółów, ale dotykał mnie w sposób, w jaki nie robi tego tata, śpię ze sobą w bokserkach, a kiedy biorę prysznic, muszę mu powiedzieć, kiedy wychodzę na zewnątrz, żeby się wysuszyć . , nienormalne rzeczyPowiedział magazynowi TVNotatki.

Jak zauważyła Jenny w tym samym poście, podczas rozmowy o seksualności Barry, Alexa przyznała, że ​​jej ojciec miał z nią bardzo dziwne zachowania, Wśród nich jest niewłaściwy dotyk.

Czytaj: