3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hector Gonzalez Inarritu potwierdza trzy posiłki dla Ameryki

Dyrektor operacyjny Ameryki dał światło nadziei wszystkim fanom, którzy od teraz domagają się zaangażowania.

Ameryka otrzyma wzmocnienia na otwarcie 2022 roku.
© zdjęcie 7Ameryka otrzyma wzmocnienia na otwarcie 2022 roku.

Ameryka Przygotowuje się do nowego turnieju, ale wrażenia zaczynają być takie same jak w poprzednich sezonach. The Wskazówki nie zamknęły nowych umów Pomimo tego, że zostali zwolnieni Nazwiska kandydatów Główny.

Kiedy drużyna jest w fazie przedsezonowej, Hector Gonzalez Inarritudyrektor generalny Eagles, poinformował, że Zaraz zamkną trzy posiłkiktóre odpowiadają pozycjom środkowego obrońcy, pomocnika i pomocnika.

Prawie skończyliśmy z możliwymi wzmocnieniamiWtedy są chętnie znani. Środkowy, pomocnik, napastnik (tego właśnie szukają na rynku)Meksykański reżyser wszedł w wywiad z programem Ostatnie słowo.

Kto zatrudnia w Ameryce?

Od ogłoszenia jego powrotu do Coapa jeden sceptyk wiedział: Kto poprowadzi negocjacje?. Biorąc to pod uwagę, Iñárritu potwierdził, że tak jest Łaźnie SantiagoSzef sportu, który On ma ostatnie słowo na wzloty i upadki.

Ostatnie słowo ma Santiago Banos. Jako pracująca szefowa, z którą mam relację, są dyskusje i opinie, ale w końcu Decyduje o wzmocnieniach. Miał już czas, żeby z niektórymi popracować, a teraz nad tym pracuje– potwierdził.

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Águilas Monumental umożliwia interakcję z naszymi treściami. Przez Viaforę możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie, dopasowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Ameryka kontra Cruz Azul, Young Classic | Liga MX 2022: Podsumowanie