14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Harry i Meghan są „wściekli”, że po poronieniu zostali sfotografowani w placówce medycznej

Książę Harry i Meghan Markle byli „wściekli” po tym, jak zostali sfotografowani, gdy opuszczali wizytę lekarską po poronieniu Meghan, według nowego biografii pary.

Searching for Freedom, napisany przez królewskich dziennikarzy Omida Scobie i Caroline Durand, nie jest autoryzowany przez księcia i księżną Sussex, ale przytacza rzeczywiste źródła i analizuje doniesienia o poważnych wydarzeniach, które miały miejsce w kontekście związku pary.

Obejmuje wszystko, co przydarzyło się Sussexes od czasu ich spotkania, od przygotowań pary do zaprzestania bycia członkami rodziny królewskiej, przez wywiad gwiazdy z Oprah Winfrey, po ich różne prawne bitwy o zdjęcia paparazzi.

Niektóre ze spornych zdjęć zostały zrobione w lipcu zeszłego roku, pokazując Harry’ego i Meghan opuszczających centrum medyczne w Beverly Hills. Zdjęcia, uzyskane i opublikowane przez Daily Mail, towarzyszyły raportowi krytykującemu parę za jazdę „pożerającym benzynę” Cadillakiem SUV-em.

Raport koncentrował się na korzystaniu przez parę z Cadillaca Escalade, powołując się na recenzje internetowe, które opisywały samochód jako „tak daleko od środowiska, jak to tylko możliwe”.

Sussex spotkał się również z krytyką za korzystanie z prywatnych odrzutowców do podróży. Harry bronił korzystania przez swoją rodzinę z prywatnych odrzutowców ze względów bezpieczeństwa i mówi, że kupuje kredyty węglowe, aby zrównoważyć emisje z tych lotów.

Harry i Meghan otwarcie mówili o negatywnym wpływie zmian klimatycznych na planetę i uruchomili Environmental Travel Initiative, aby promować zrównoważoną przyszłość branży turystycznej.

Według autorów Finding Freedom para była „wściekła”, gdy dowiedzieli się, że fotograf został poinformowany o ich obecności w centrum medycznym.

Czytaj więcej: Meghan Markle publikuje filmik z okazji 40. urodzin z udziałem Melissy McCarthy

Księżna ujawniła w listopadzie, że w lipcu poroniła, pisząc w: New York Times Że czuł się „niemal nieznośnie smutny” i że patrzył, jak Harry „łamie mu serce, gdy próbuje złapać mój złamany kawałek”.

READ  Wideo: Tak Victoria Ruffo świętowała Boże Narodzenie z luksusową ruchomą choinką!

39-letnia Megan opisała swoje doświadczenie odczuwania „poważnego skurczu” podczas zmiany pieluchy swojemu synowi Archiemu, dodając: „Godziny później leżałam na szpitalnym łóżku trzymając męża za rękę.

Wpatrując się w zimne białe ściany, zmrużyłem oczy. Próbowałem sobie wyobrazić, jak moglibyśmy się leczyć”.

Nie jest jasne, czy zdjęcia Harry’ego i Meghan opuszczających centrum medyczne zostały zrobione bezpośrednio po poronieniu, czy podczas wizyty kontrolnej. Ale autorzy Finding Freedom piszą: „To, co powinno być bardzo osobistym momentem, wkrótce stało się głównym wątkiem… Codzienna poczta online, z dziesiątkami zdjęć zamaskowanej pary jadącej SUV-em Cadillaca”.

Zespół prawny Harry’ego i Meghan powiedział, że Scooby i Durand nie wypowiadają się w imieniu pary i że para „nie współpracowała z autorami książki ani nie przeprowadzano z nim wywiadu”.