8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Harrison Ford odmładza się w pierwszym zwiastunie filmu „Indiana Jones 5” – CINEMABLEND

Zatrzymaj wszystko! Mamy już pierwszy klip Harrisona Forda w „Indianie Jonesie 5”. Ten materiał filmowy został ujawniony na Comic Con Experience 2022 w Brazylii. Peek: Lepiej weźcie chusteczki, bo nostalgia sięgnie zenitu.

Pierwszy dzień Comic Con Experience 2022 rozpoczął się od ujawnienia pierwszego zwiastuna Harrisona Forda w filmie Indiana Jones 5, w którym aktor żegna się ze swoją postacią po tym, jak uczynił go ikoną popkultury ze Stevenem Spielbergiem. Teraz mamy nowe obrazy, które będą mrożące krew w żyłach, a przy okazji oficjalny tytuł filmu.

W sieciach społecznościowych zaczęło krążyć wideo ujawnione przez Disneya, pokazujące zaledwie kilka sekund filmu wyreżyserowanego przez Jamesa Mangolda (Logan), który będzie teraz znany jako Indiana Jones i tarcza przeznaczenia. Pierwsza scena zaczyna się od kapelusza słynnego poszukiwacza przygód leżącego na ziemiOczywiście sekundę później ręka aktora z filmu Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja wydaje się ją podnosić.

(Specjalny)

Następny moment jest najbardziej odkrywczy, ponieważ jest to scena rozgrywająca się na terenie leśnym; To ustępuje miejsca pojawieniu się wolno chodzącego Indiany Jonesa. A teraz zwróćcie uwagę: w tym momencie opowieści bohater ma ogromną białą brodę.

Byłby to ważny szczegół, tak, wieku postaci, ponieważ jest to pożegnanie zarówno z Jonesem, jak i Harrisonem Fordem w tej sadze. Ponadto do renowacji wykorzystana zostanie technologia CGI Jest także obsadą Thunderbolts, The Call of the Wild i Blade Runner 2049.

Disneya

Czy przegapiłeś dużo akcji dla reszty obsady? Powinieneś więc wiedzieć, że ten pierwszy zwiastun dał nam również podgląd na Madsa Mikkelsena, Antonio Banderasa i Phoebe Waller-Bridge, którzy…który wykazał się talentem do scen akcji i powiesił się na jadącym samochodzie, nic w porównaniu z jego poprzednią pracą w worek na pchły.

READ  Po Chainsaw Man fani proszą o animację Fire Punch – Kudasai

W pierwszej zapowiedzi ujawniono również niektóre sceny z Ant-Man and the Wasp: Quantumania, a nawet można zobaczyć Scotta Langa (Paul Rudd) i Hope van Dyne (Evangeline Lilly) ze zmartwionymi twarzami po obejrzeniu Kanga Zdobywcy ( Jonathana Dyrektora). Towarzyszyło mu również kilka sekund podstawowynowy film animowany wytwórni Disney Pixar.