27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hamilton pokonuje Verstappen w FP1 Grand Prix Turcji

Pierwsze szkolenie w Stambuł park Wyjaśnił już, że Formuła 1 nie ucierpi, tak jak w przypadku powrotu klasy do Turcji w 2020 roku po dziewięciu latach. fakt, Hamilton Pokonaj bezbłędnie w najszybszym wybranym czasie działania Juan Pablo Montoya w 2005.

Kiedy sygnalizacja świetlna samolot pasażerski Zespoły zmieniły kolor na zielony i bez dalszej zwłoki zaczęły wjeżdżać na tor, chcąc przeanalizować, jak zmienił się złożony asfalt w parku w Stambule po oglądać 2020. Fernando Alonso, z Alpy #14 Media Boots (żółty), po raz pierwszy wypuścił asfalt, który w ostatnich tygodniach regulatorzy czyścili wodą.

Przeczytaj także:

Pierwsze słupki na mecie oznaczał silny wiatr o prędkości 4,3 km/h w przeciwnym kierunku oraz zwykłe czujniki montowane w samochodach do zbierania danych aerodynamicznych.

Hamilton i Leclerc W pierwszych ośmiu minutach awansowali o 1:27, ale Max Verstappen Zaznacz pierwszy sektor na fioletowo i zatrzymaj zegar na 1:26,991 po pierwszym kursie wymiany. Ale zapisy, dalekie od odniesienia, w kolejnych minutach pozornie się pogarszały.

Po pierwszych 15 minutach Hamilton spadł do 1:24,511 z miękką (czerwoną), pokonując ponad 1,4 do Esteban będęKtóry ustępuje tylko Alpom. Tymczasem Alonso jako jedyny na całej stawce nie ustawił jeszcze określonego czasu i zrobił to dopiero po pierwszych 18 minutach.

Hiszpan był szósty w tym czasie z mediami, 1,5 sekundy za Hamiltonem, który wciąż prowadził.

po pierwszym pół godziny oboje mercedes Prowadził sesję z Hamiltonem na pole position (1:24:250), pół sekundy szybciej od swojego partnera, Valtteri Bottas. ze swojej strony”Czech” Perez Dwunasty był Alonso, 5, 1133 za Anglikiem i Sainzem, ostatni, nawet bez ukończenia szybkiego okrążenia.

Co gorsza, Hiszpan wspiął się na miękki osad 25 minut przed końcem i zdołał zejść do 1:25.202 na szóste miejsce, 1.024 za Hamiltonem, który wciąż zdobywa kilka tysięcy na czas, aby zatrzymać zegar na 1:24.178. Następnie nacisnął sekundę później i wspiął się na czwarte miejsce, 0,682 sekundy za Anglikiem.

READ  Rommel Pacheco i Lalo Fa biorą ślub na ceremonii Mayi: zobacz ich zdjęcia ślubne

Wtedy czas zaczął tańczyć, ponieważ większość zespołów skupiła się w ten weekend na wybijaniu czasu na miękkich oponach Pirelli.

Chociaż wygląda na to, że Mercedes wygodnie poprowadzi swoją pierwszą sesję treningową w mistrzostwach Formuły 1 w ten weekend w Turcji, Verstappen prześlizgnął się między nimi w ciągu ostatnich 20 minut, tracąc 0,425 do swojego rywala numer jeden w Pucharze Świata 2021.

Intrygującym faktem jest to, że pięciu pilotów przetestowało nowe specyfikacje rękawic wyczynowych podczas FP1: Hamilton, Sainz, Sebastiana VettelaI Daniel Ricciardo I George Russell. Mają one na celu poprawę jego reakcji na wysokie temperatury, np. w przypadku pożaru samochodu, bez wpływu na jego komfort i czucie.

Sesja zakończyła się, jak zwykle, długimi biegami, bez znaczących incydentów i, o dziwo, z Alfa Romeo Raikkonen i Mazepin Haas odnotowali najlepsze prędkości maksymalne (odpowiednio 332 i 331 km/h).

Wyniki Free Practice 1 na Grand Prix Turcji Formuły 1 w 2021 r.