29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Haiti: Amerykanie, w tym kobiety i dzieci, zostali porwani z powodu „braku państwa”

16 nadajników Amerykanie I Kanadyjczyk porwany przez potężny gang przestępczy w Haiti. Zdjęcie: Reuters.

Potężny gang przestępczy „400 Mawozo”, który dominuje w okolicy Stolica, Port-au-Prince i inne regiony z Haitiporwał 16 misjonarzy Amerykanie A Kennedy: „Módlcie się za nas, proszę!” – zapytał jedną z ofiar w wiadomości, którą udało mu się wysłać przez WhatsApp.

misjonarze Amerykanie i Al-Kindi należą do Christian Aid, chrześcijańskiej agencji, która walczy Bieda i po porwaniuchwiejny rząd Haiti Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, spotka go dyplomatyczna presja ze strony Stanów Zjednoczonych i Kanady.

a Haiti Uwięziony

  • W 1804 roku Haiti Zostań światowym liderem, znosząc niewolnictwo
  • Obecnie w kraju panują słabe rządy i skrajne ubóstwo

Organizacja pozarządowa wezwała do uwolnienia misjonarzy Amerykanie i Al-Kindi w Port-au-Prince, gdzie mnożą się uzbrojone gangi, wykorzystując próżnię bezpieczeństwa i kryzys polityczny, który zaostrzył się po zamachu w lipcu, Od prezydenta Jovenela Mossa.

Christian Aid skomentował w swoim komunikacie prasowym:

„(Ten amerykańscy misjonarze i al-Kindi) pięciu mężczyzn, siedem kobiet i pięcioro dzieci. Dołącz do nas w modlitwie za zakładników, ich rodziny, ich przyjaciół i ich kościoły”..

Gideon Jean, kierownik Centrum Analiz i Badań Praw Człowieka w Haitipowiedział, że policja nie jest w stanie stawić czoła coraz bardziej zorganizowanym gangom które kontrolują coraz więcej obszarów W Port-au-Prince, ale także w miastach na terenie kraju.

misjonarze Amerykanie

Chrześcijańska Pomoc zwróciła uwagę, że misjonarze Amerykanie Al-Kindi wracał z wizyty w sierocińcu Kiedy zostali razem porwani Członkowie ich rodzin przy „400 Mawozo”, którzy porwali i rabowali na terenie między Port-au-Prince a granicą z Dominikaną.

„Jako organizacja zawierzamy tę sytuację Bogu i ufamy, że nam pomoże. Niech Pan Jezus będzie uwielbiony i więcej ludzi pozna Jego miłość i zbawienie”.

Stawki w USA Haiti Jako jeden z krajów w czerwonej strefie i radzi swoim obywatelom, aby w zasadzie tam nie jechali Z powodu wielu porwań, „zwykle obywatele AmerykanieJak misjonarze przeciw ubóstwu i przemocy.

READ  Szczepionki przeciw COVID „wysychają” w Meksyku… i wkrótce skończy nam się Pfizer – El Financiero