2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hack Coca-Cola Femsa, oceń zakres ataku

układarka Coca-Cola Fimsa (KOF) poinformował, że w ostatnich dniach był zamieszany w incydent związany z cyberbezpieczeństwem, Dlatego przeprowadzana jest ocena kryminalistyczna w celu określenia zakresu.

W oświadczeniu wysłanym do meksykańskiej giełdy (BMV) powiedziałFirma wskazała, że ​​wdrożyła protokoły ochrony i reagowania w zakresie cyberbezpieczeństwa; Oprócz współpracy z ekspertami w zakresie niezbędnych środków, aby uniknąć negatywnego wpływu na ich aplikacje IT.

W trakcie wdrażania tych środków Spółka spodziewa się kontynuować swoją działalność z procedurami tworzenia kopii zapasowych i będzie priorytetowo traktować ochronę integralności, Poufność i dostępność Twoich informacji.

Przeczytaj: Piwo, drugi zakład na Coca-Cola Femsa

KOF to jeden z największych rozlewni Coca-Coli na świecie zrzeszony w Femsa, a w ubiegłym roku jego przychody wzrosły o 16,4% w porównaniu z 2021 r., osiągając 226,7 mld pesos.

Saeed produkuje i dystrybuuje napoje pod markami Coca-Cola Company, obsługując codziennie szeroką gamę 131 marek dla ponad 257 milionów konsumentów.

Zatrudnia również ponad 83 000 pracowników, wprowadza na rynek i sprzedaje około 3,3 miliarda sztuk za pośrednictwem dwóch milionów punktów sprzedaży rocznie oraz obsługuje 49 fabryk i 275 centrów dystrybucyjnych.

Śledź nas w Google News, aby być na bieżąco

READ  Tesla zapalił się i rozbił z kierowcą w środku