2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gwiazdy drugiego półfinału Eurowizji 2023, belgijski Vogue i Armenia oraz polski „Sanelasos”: oto 10 finalistów

Blanka jest reprezentantką Polski na Eurowizji 2023. (EBU)

Eurowizja 2023 W czwartek, 11 maja, świętował swój drugi półfinał. W sumie 16 krajów rywalizowało o zdobycie jednego z dziesięciu ostatnich miejsc na sobotni finał w M&S Bank Arena w Liverpoolu, gdzie 26 finalistów będzie próbowało wygrać na dłuższą metę. – Wyprzedzając kryształowy mikrofon, przejmując pałeczkę od Ukrainy, ostatecznego zwycięzcy konkursu i współgospodarza z Wielką Brytanią, zwycięski kraj urządził festiwal w rozdartej wojną atmosferze.

To może Cię zainteresować: Międzynarodowa prasa poddała się Blance Palomie po jej pierwszej próbie z publicznością na Eurowizji: „Przyszła po trofeum”

Prezenterzy Alesha Dixon, Hannah Waddingham i Julia Sanina otworzyli ceremonię drugiej rundy kwalifikacyjnej tradycyjnymi pozdrowieniami dla Europy i Australii. Po udzieleniu instrukcji do głosowania należy podać listę 16 kandydatów do finału, który ma charakter formalny DaniaTo kraj odpowiedzialny za strzelenie barwną propozycją w tym drugim półfinale, jednak w sobotę to nie wystarczyło.

Armenia Za rękę bruneta jest drugą osobą, która występuje u boku „przyszłego kochanka”. W tej balladzie artysta zaskoczył mocną wizualną propozycją, w której ważną rolę odgrywają efekty świetlne. Prawdziwą niespodzianką jest jednak „przerwa taneczna”, którą wprowadza do utworu, czysta zmiana stylu.Przerzucanie’, który obejmował Izrael iw tym przypadku również zapewnił im przepustkę do finału po otrzymaniu jednej z najlepszych owacji tego wieczoru.

Gustaf jest reprezentantem Belgii na Eurowizji 2023. (EBU)

Piąta propozycja wieczoru również została wysoko oceniona. Belgijski reprezentant Gustaf rozkręcił cały stadion do tańca, zachowując świąteczną i kolorową esencję, która doprowadziła go do zwycięstwa w eliminacjach. „Z powodu ciebie” zamieniło arenę Eurowizji w drag ball. Belgia Prosto do sobotniego finału.

Polka Blanca zajęła dziewiąte miejsce i nikogo nie pozostawiła obojętnym swoim „solówką”. Polscy reprezentanci powtórzyli ubiegłoroczną formułę z szeregiem pełnym efektów specjalnych, które wywołały niezliczoną ilość żartów i memów na portalach społecznościowych. Ponadto artystka wystąpiła w trzecim „Dancebreak” tej edycji, potwierdzając tym samym wpływ Chanel Terrero na tegoroczne nominacje. Polska Dziura na końcu.

READ  Białoruś mierzy puls Polski i UE w ogóle przez imigrantów

Innymi faworytami wieczoru były Austriaczki Thea i Salena. Poprzez swoją specyficzną krytykę przemysłu muzycznego sprawili, że cała publiczność zaśpiewała swój chwytliwy refren na cześć Edgara Allana Poe i zapewnili sobie długo oczekiwane oznaczenie. Austria W gali finałowej coś, czego kraj nie osiągnął od 2018 roku.

XXX Pozostali finaliści wybrani na gali dodatkowo mogli przez minutę zobaczyć występ reprezentantki Hiszpanii, biały gołąbUczestnik gali i wyjaśnił, dlaczego jego zwolennicy nazywają siebie „gołębiami”.

Albania, Cypr, Estonia, Litwa, Australia i Słowenia uzupełniają listę finalistów rywalizujących w wielkim finale 68. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji, która odbędzie się w sobotę 13 maja w Liverpoolu.

Kontynuuj czytanie:

Faworyci Finlandia i Szwecja zakwalifikowały się do finału Eurowizji 2023 bez niespodzianek.
Eurowizja 2023 i złożone wyzwanie oddania hołdu Ukrainie na apolitycznym festiwalu
Bilanga Paloma, kobieta z Alicante, powróci flamenco do Eurowizji, wypełniając misję powierzoną jej przez babcię z zaświatów.