2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gwiazda Forda trafia do sprzedaży w Hiszpanii i zaczyna niepokoić amerykańską markę

Z ponad 7000 sprzedaży do tej pory w tym roku, twierdza Może być dumna z tego, że jest 9. najlepiej sprzedającą się marką na świecie Hiszpania. I jest to dziewiąte miejsce, które ufa dobrej pracy Amerykanów. I bez większego hałasu modele twierdza Kontynuuj dodawanie sprzedaży.

Co prawda żaden z nich nie pojawia się zwykle na najwyższych pozycjach w tabeli, ale prawdą jest też, że to wciąż wspólny wysiłek. Tak więc dobre wyniki kojaI Lew amerykańskiI skupienieI Ekosport s impreza, imprezam.in twierdza Bardzo dobrze pozycjonowana marka.

Ford Focus 2022
Ford Focus 2022

Oczywiście mimo dobrych dotychczasowych wyników jeden z jej modeli zaczął niepokoić amerykańską markę. Między innymi dlatego, że jest to model, który odnotował gwałtowny spadek sprzedaży w marcu, co nie jest dobrym znakiem.

Ford Focus stracił w marcu większą sprzedaż niż w lutym

Między innymi dlatego, że biorąc pod uwagę, że luty to zwykle ciężki miesiąc, w marcu wiele modeli robi ostatni skok. Nie o to chodzi skupieniektóry stracił ponad 150 sprzedaży w ciągu zaledwie jednego miesiąca.

W lutym zajął 26. miejsce z 700 sprzedażami, co jest liczbą więcej niż prawidłową, która uczyniła go jednym z najlepiej sprzedających się kompaktów. Jednak w marcu spadła do 538 sprzedaży, plasując ją na 43. miejscu, daleko od czołówki.

Ford Focus 2022
Ford Focus 2022

wiedzieć w twierdza Łączne liczby nie są złe i one skupienie W tym roku zajmuje 25. miejsce w ogólnej klasyfikacji, ale ten luz wywołał alarm w amerykańskiej marce.

Dlatego, zważywszy, że zwarta część nie przeżywa swojego najlepszego momentu, nie byłoby zaskoczeniem, że twierdza Wybierz dobrą promocję teraz, gdy zaktualizowali swój projekt skupienie.

READ  olbrzym, którego nie było