2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gwałt na pociągu: Pasażerowie są świadkami napadu i nie przeszkadzają


oskarżony człowiek Gwałt kobiety w pociągu Ze średniej odległości poza Filadelfią, w USA, nękali ją przez ponad 40 minut, podczas gdy kilka razy podnieść swoich pasażerów Telefony komórkowe, najwyraźniej do nagrywania agresji bez zakłóceńWładze powiedziały dzisiaj.

gorzki Ponad 20 przystanków Podczas gdy mężczyzna podkradał się, obmacywał i ostatecznie gwałcił kobietę, szef policji w Pensylwanii powiedział w poniedziałek na konferencji prasowej w południowo-wschodnim Urzędzie Transportu.

Policja tak uważa Nikt Spośród pasażerów pociągu dzwoniono pod numer alarmowy 911 i trwa dochodzenie, czy niektórzy pasażerowie zarejestrowali napaść.

Mężczyzna i ofiara wsiedli do pociągu na tej samej stacji w środę wieczorem w północnej Filadelfii. Na ostatnim przystanku policja oddzieliła mężczyznę od kobietyWedług władz trzy minuty po tym, jak pracownik służby transportowej zadzwonił pod numer 911.

„Chcemy, aby wszyscy byli zły i obrzydliwy „Musisz być stanowczy, jeśli chodzi o zwiększenie bezpieczeństwa systemu” – powiedział na konferencji prasowej szef policji sieci transportowej, Thomas J. Nestle III.

Według jego akt aresztowania 35-letni Fiston Ngwe został oskarżony o gwałt i pokrewne przestępstwa.

Chcemy, aby wszyscy odczuwali złość i obrzydzenie oraz determinację, aby uczynić system bezpieczniejszym.

Dokumenty policyjne pokazują godziny ataku, w tym 40-minutowy okres, w którym kobieta wielokrotnie odpychała Ngwi.

Nestlé nie podało przybliżonej liczby świadków, az dokumentów policyjnych nie wynikało jasno, ilu pasażerów było obecnych podczas tych 40 minut. Władze nie udostępniły nagrania z monitoringu.

„Mogę ci powiedzieć, że tam było Ludzie podnoszą telefony komórkowe w kierunku tej kobiety Została zaatakowana.”

Mogą ścigać pasażerów, którzy zarejestrowali napaść

Komendant policji w Upper Darby, Timothy Bernhardt, zauważył, że materiał z monitoringu pokazał: Inni pasażerowie w pociągu A ta osoba „powinna coś zrobić”. Bernhard nie odpowiedział na wiadomości wysłane w poniedziałek.

READ  Czynniki zwiększające ryzyko zarażenia się COVID-19, nawet jeśli zostałeś zaszczepiony

W rozmowie z New York Times Bernhard powiedział, że osoby, które odnotowały atak, nie interweniowały można przetwarzać, Coś, co zadecyduje Biuro Prokuratora Okręgowego Delaware.

Philadelphia 911 nie odebrała telefonu. Nestle powiedział, że policja czeka na 911 hrabstwa Delaware, które obejmuje dwie ostatnie stacje na linii kolejowej, aby ustalić, czy otrzymała telefony.

ja jestem

Wątki

Przeczytaj także