21 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Guerreros” odniósł ciekawe zwycięstwo nad Polską

Po uderzeniu osobno w piątek Słowacja (35-15) ’Gracze’ Osiągnęli już wcześniej Polska Cztery dni po rozpoczęciu ciekawej wygranej (32-25) Mistrzostwa Świata w Hiszpanii Siatkówka kobiet. Wybierać Jose Ignacio Pretz Najtrudniejszy test przeciwko niemu w najbliższą niedzielę (13:00) Niemcy Na końcu Międzynarodowy konkurs Hiszpanii Na Boadilla del Monte (Madryt).

Zwycięzca otrzyma honorowy tytuł (Hiszpania będzie równa pod względem najlepszej różnicy bramek), ale tak naprawdę liczy się przygotowanie do najbliższych Mistrzostw Świata.

Po jego doskonałej grze i wizerunku przeciwko Słowacji, Hiszpania wygrała i przekonała Polskę, że pozwala najważniejszemu rywalowi „Wojownikom” zmierzyć obecny moment większą liczbą argumentów.

Czytaj więcej

W bardzo trudnym meczu reprezentacja potwierdziła walory poprzedniego dnia, zwłaszcza defensywną koncentrację, szybkie kontrataki i limit obrotów, który w przeszłości powodował częste uszkodzenia drużyny. Jest to również jedno z głównych ulepszeń selekcji w niedawno otwartej fazie z Brads Carlos Tkacz Następnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Cztery porażki ze Słowacją i osiem z Polakami to zachęcające dane w drodze na Mistrzostwa Świata, gdzie wielkie drużyny nieubłaganie karzą te nagrody. Dodatkowo funkcja tył była spowodowana błędami kijów, których 21 obrotów było dla nich dużym klapsem.

Hiszpański skrzydłowy Sole Lopez w akcji przeciwko Polsce

Efe

Hiszpania potrzebowała kilku minut, aby znaleźć równowagę w swoich liniach, ale kiedy już ją znaleźli, ostatecznie zdominowali grę i tablicę wyników ze wszystkimi graczami zaangażowanymi w różne zasoby i wspólną sprawę.

Irene Espinola, Uwolniony w ataku i ustalony jako oś następnego tyłu Kaba KassamaKiedy strzelił swojego szóstego gola, zwiększył przychody kampusu w rytm jego lewej stopy 9-6 „pierwszy w 12 i 14-9” w 22. Zasłużony został wybrany po skrzydłowym MVP Na imprezie.

READ  Paxi Monroe nie może się doczekać wyjazdu do Polski

Irene Espinola, wypuszczona ze smyczy w ataku, była zdecydowana na tylną oś, promowała lot z Hiszpanii i została wybrana jako MVP.

Sylwia Arterius I Kompozyty Carmen Są o krok do przodu w kierowaniu zespołem i mają do czynienia ze znacznym spadkiem Neria pen, Jedna z ważniejszych maszyn ostatnich lat. Ich reakcja będzie kluczowa na mundialu.

Polska zmniejszyła przewagę Hiszpanii do dwóch bramek w przerwie (16-14) i wyrównała mecz po wznowieniu (17-17 min 34′), ale Warriors zniweczył tę reakcję błyskiem. Eli Cesario Ukradł piłkę, aby ponownie podnieść drużynę (20-17).

Hiszpania przesunęła się do czterech i pięciu punktów i jeszcze wygodniejszych czynszów „Piaskowa” Barbosa Był zachwycony strzeleniem swojego 600. gola z reprezentacją narodową, a przy braku kwadransa „Guerreros” bez problemu dotarł do finału (32-25).

Arkusz danych

32 – Hiszpania: Castellanos (Navarro), Arterius (3), Etcsperia (1), Espinola (6), Cassama (2), Barbosa (4), Sol Lopez (3) -start drużyna-; Carmen Martin (4, 2p), Campos (3), Eli Cesario (1), Laura Hernandez, Jennifer Gutierrez (3, 1p), Laura Gonzalez, Alicia Fernandez, Almudena Rodriguez, Einhova Hernandez (1) i)
25 – Polska: Zima (Placzek, Maliczkiewicz), balsam (3l), Kobylińska (6, 1l), Achruk (2), Rosiak (1), Płomińska (1), Matuszczyk (4) -equipo inicial-; Jimny, Keka, Korna (2), Vikovska, Nosek (3), Sarawaka (1), Rosak (1) i Nokun (1).
Sędziowie: Yon Bustamante i Javier alvarez (Hiszpania). Wyjątki: Barbosa (Hiszpania); Kega, Nokun i Balsam (Polska).
Znacznik: 1-4, 7-6, 10-7, 13-8, 15-11 i 16-14 (odpoczynek); 19-17, 22-18, 23-19, 26-21, 28-22 i 32-25 (ostatni).
Incydenty: Drugi dzień międzynarodowego meczu Hiszpanii rozegrano przed około 900 kibicami w Pawilonie Felipe VI w Podila del Monte (Madryt).