2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Guerreras” grają dużą część swojej przyszłości w Europie przeciwko Polsce

IOn W najbliższy poniedziałek (godz. 20:30 Teleport) odbędzie się drugi mecz mistrzostw Europy kobiet z Polską), ma większą presję niż jest to wygodne, z dwóch powodów: „Guerreras” przegrali pierwszy mecz z Czarnogórą (30-23) oraz kontuzję bramkarza i kapitana Silvii Navarro, która musiała wycofać się z meczu.

Hiszpania i Polska mają podobne punkty Polska przegrała też pierwszy mecz z Niemcami (23-25). Jeszcze jedna porażka postawiłaby obie drużyny w bardzo niebezpiecznej sytuacji i, choć nie jest to jeszcze wykluczone, wszystko musi być zagrożone w trzecim i ostatnim meczu pierwszego meczu, aby pozostać w rozgrywkach.

Przodkowie faworyzują „Gereras” Wygrali z Polską 20 z 30 spotkań. Rok temu w hiszpańskich zawodach międzynarodowych (32-25). Ale to odniesienie tym razem traci na wartości. Hiszpania będzie musiała znacząco podnieść poziom pokazany Czarnogórze i mieć opcje przeciwko innemu silnemu fizycznie przeciwnikowi. W tym sensie jest to bardzo ważne Czy Alika Fernandez będzie w składzie, czy nie?Człowiek z problemami z plecami, którego kierunek stracił w debiucie, i reakcja bramkarza po przegranej bramce otwierającej.

Trener Jose Ignacio Prates, opisując grę jako „prawdziwy finał”. „Spotykamy się z tym, jako z nową szansą, aby robić rzeczy lepiej. Musimy wierzyć w zespół, ponieważ zapracowali na to z dużą pracą i wysiłkiem. Wiemy, o co gramy i są to bardzo potrzebne 2 punkty ,” powiedział. mówi w oświadczeniach wydanych przez konfederację Hiszpańskiej Piłki Ręcznej.

„Z jednej strony musimy krytykować siebie i przywracać sobie ducha i pewność siebie, bo nie mamy innego wyjścia, jak się obudzić. To bardzo wymagające mistrzostwa, które nie dają czasu na narzekanie. Z drugiej strony musimy poprawić. Nasza umiejętność rzucania ucierpi mniej. W zamian i nasza pozycja defensywna do odzyskania.”