18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Guardiola potwierdza „zamknij się” przed De Bruyne: „Krzyczeliśmy na siebie i bardzo mi się to podobało”

Guardiola potwierdza „zamknij się” przed De Bruyne: „Krzyczeliśmy na siebie i bardzo mi się to podobało”

Roba Dawsona19 maja 2023, 14:11Czytanie: dwie minuty.

Hiszpański trener i belgijski zawodnik zostali przyłapani na krzyczeniu na siebie w drugiej połowie zwycięstwa City

Pep Guardiola Śmiał się ze swojej bitwy w polu z Kevina DeBruine’a Powiedział, że cieszy się, że jego zawodnicy są z Manchester złościć się

Guardiola i De Bruyne zostali przyłapani na krzyczeniu na siebie podczas drugiej połowy wygranego przez City 4:0 meczu. Liga Mistrzów o nim Real Madryt Środa.

Guardiola obejmuje Kevina De Bruyne’a w City vs. Real MadrytObrazy Getty’ego

Został wysłuchany debruyne Powiedz jednak swojemu technikowi, żeby się „zamknął”. Guardioli Powiedział, że to dobra rzecz.

„Pracując z Kevinem, kocham go”, powiedział na konferencji prasowej w piątek.

„Wrzeszczymy na siebie i uwielbiam to. Czasami jest trochę płaski, kocham tę energię. To nie pierwszy raz. Nie widzisz, ale krzyczy na mnie na treningu. Tego właśnie potrzebujemy. lepsza.”

On miasto Zostanie koronowanym mistrzem Premier League W ten weekend, jeśli pokonać Chelsea W niedzielę na stadionie Etihad.

Wszystko może się skończyć 24 godziny wcześniej, jeśli tak jest Arsenał przegrywa Las Nottingham Jednak w sobotę Guardioli Powiedział, że woli drużynę Mikel Arteta Pokonaj ziemię miejską.

„Moim zdaniem chciałbym czuć, że musimy wygrać, aby zostać mistrzami” – dodał. „Nie możemy kontrolować Nottingham. Bez względu na to, co dzieje się w Nottingham, musimy wykonywać swoją pracę”.

„Za trzy dni mamy Brighton i mogą zrobić coś wielkiego, jeśli to nie ty. Mamy czas na koniec sezonu, aby świętować”.

„Teraz przychodzi najtrudniej. Tenisiści mówią, że najtrudniejsza jest serwowanie do wygrania Wimbledonu. W niedzielę mecz jest w naszych rękach, aby wygrać najważniejsze zawody.

Premier League To najważniejsze, bo to 10 czy 11 miesięcy, co tydzień i co tydzień. Mamy szczęście, że mamy możliwość wykończenia domu z naszymi pracownikami. Musimy to wykorzystać”.

READ  Wynik Ameryka vs. Toluca | Jak Ameryka wyszła przeciwko Toluce | Ameryka miażdży Tolucę 3-0 w Liga MX Clausura 2022 | Podsumowanie i cele Rogera Martineza, Diego Valdesa i Alejandro Zendegasa | Wideo | Razem Sport