28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gry PS Plus ujawnione w czerwcu 2023 r

Gry PS Plus ujawnione w czerwcu 2023 r

Kolejny miesiąc depcze nam po piętach, dlatego niektóre firmy produkujące gry wideo zaczęły ujawniać darmowe gry, które oferują w ramach swoich usług abonamentowych. To zdarzyło się po raz pierwszy z Gry ze złotem Do X-Box I teraz Sony ujawnić adresy PlayStation Plus które trafią na dwie aktywne konsole.

Asortyment obejmuje Do NBA 2K23, Jurassic World Evolution 2 I Podróż do Yumi. Pierwsza poświęcona jest koszykówce, będąc jej symulacją, druga prowadzi nas do stworzenia własnego parku dinozaurów, a ostatnia to niezależna gra samurajska. Dlatego społeczeństwo ma różne opcje, aby móc przetestować swój system Sony.

będzie następny 6 czerwca Kiedy użytkownicy będą mogli pobierać gry, podczas gdy ci, którzy dołączą do członkostwa, zdążą pobrać gry na maj. Ze swojej strony użytkownicy PlayStation 4, Ponieważ gry pojawiają się również w swoich wersjach na wspomnianą konsolę, która jest nadal w obiegu.

Warto zauważyć, że dodatki do poziomów poza członkostwem nie zostały jeszcze ogłoszone. potrzebywskaż dodatkowy I ukochany. Oczekuje się, że firma włoży więcej wysiłku w portowanie klasycznych gier z klasycznej ery marki.

przez: blogu PS

Pleca-Amazon-OK

Uwaga redaktora: Podobnie jak w przypadku Xboksa, gry tak naprawdę nie przyciągają uwagi w tym miesiącu, a jedyną oszczędnością jest Trek to Yomi, ale inne gry nie są moim zdaniem powodem do płacenia za subskrypcję. Zobaczymy, czy w lipcu pojawią się ciekawsze dodatki.

READ  Genshin Impact mógł rozpocząć proces cenzury kopii w Chinach - Kudasai