29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Grupy w grupach o wspólnych zainteresowaniach dla większego porządku, tak to działa

Grupy w grupach o wspólnych zainteresowaniach dla większego porządku, tak to działa

Pojawiły się społeczności WhatsApp. Społeczności to ewolucja grup, co jest jednym z najważniejszych aspektów WhatsApp, jego celem jest koncentracja grup w większej strukturze, której wspólnym aspektem jest posiadanie podobnych gustów lub potrzeb.

Na przykład wspólnotę mogą tworzyć mieszkańcy budynku lub rodzice uczniów szkoły, aw ramach tej ogólnej grupy będzie więcej grup (sąsiadów oddanych określonym zajęciom lub rodziców uczniów szkoły). stopni) każdy członek może dołączyć lub nie, zgodnie ze swoimi upodobaniami i potrzebami.

Według WhatsApp nowe społeczności Pomoże zarządzać rozmowami grupowymi, które mogą się bałaganić. Wszyscy członkowie społeczności będą otrzymywać wiadomości publiczne, ale nie wszyscy członkowie otrzymają wiadomości wysłane w grupach, do których nie należą.

Innym przykładem, który WhatsApp wprowadził do użytku w społecznościach, jest dyrektor szkoły, który będzie mógł dzielić się ważnymi powiadomieniami ze wszystkimi członkami, od rodziców po nauczycieli, a także tworzyć oddzielne grupy dla klas lub zajęć, które są tylko zainteresowane ludzie będą mogli dołączyć. Społeczność WhatsApp jest Basen, który gości mniejsze grupy Ludzi o wspólnych zainteresowaniach.

W społeczeństwach urzędnicy będą odpowiedzialni za tworzenie i kierowanie grupami wewnętrznymi i de facto mówi się, że będą w stanie zintegrować istniejącą grupę w społeczeństwie. Podobnie administratorzy mogą usuwać lub odłączać grupy i członków.

Wreszcie WhatsApp zapewnia, że ​​społeczności są prywatne, a to oznacza, że Utrzymuj pełne szyfrowanie wiadomościoprócz tego, że numery użytkowników będą widoczne tylko dla administratorów i członków grup współdzielonych i pozostaną prywatne dla wszystkich pozostałych członków społeczności.

Nowe funkcje usprawniające rozmowy grupowe

Społeczeństwa nie przyjeżdżają same. WhatsApp wprowadził cztery nowe funkcje usprawniające rozmowy grupowe: odpowiedzi na wiadomości, możliwość usuwania wiadomości od innych członków przez administratorów, możliwość wysyłania plików do 2 GB oraz połączenia głosowe z maksymalnie 32 osobami. Ta wiadomość dotrze również do tradycyjnych grup WhatsApp.

READ  HDMI ARC: Czym jest to specjalne złącze w Twoim telewizorze i jak możesz je w pełni wykorzystać? | technologia

Wśród tych nowości wyróżnia się informacja zwrotna, cecha, która zawsze była Wiadomo, że jest w fazie rozwoju. W rzeczywistości społeczeństwa też Dają sobie znać od miesięcyi więcej Więcej szczegółów ujawniono niedawnowskazując na jego rychłe przybycie, które jest już oficjalne.

Społeczności WhatsApp i związane z nimi nowe funkcje zostaną udostępnione wszystkim użytkownikom w nadchodzących tygodniach.