26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gretel Valdez przyznała się, że zaraziła się wirusem i straciła część palca

Gretel Valdez szczegółowo wyjaśniła, jak dowiedziała się, że została zarażona wirusem, który może przekształcić się w raka

meksykańska aktorka, Małgosi Valdez, I po raz pierwszy pojawił się, aby wyjaśnić wątpliwości swoich zwolenników co do swojego zdrowia po operacji usunięcia części palca z powodu brodawki, na którą cierpiał i mógł przekształcić się w raka.

25 stycznia młoda aktorka pojawiła się ponownie na swoim koncie na Twitterze. youtube Aby opowiedzieć o swoim stanie zdrowia po zwolnieniu z operacji i wyjaśnić to blisko 200 tysiącom obserwujących, Jak dowiedziałeś się o wirusie i jak się nim zaraziłeś?. także tłumacz medyczna lina ratunkowa, Wezwał swoich wyznawców, aby nie zaniedbywali swojego zdrowia.

To było na końcu jego filmu, kiedy Małgosia Valdez Opowiedział, jak wirus dostał się do jego kciuka: „Jak więc powstał ten manicure z nieczystymi narzędziami. Sugerowałabym, aby za każdym razem, gdy gdzieś idziesz coś zrobić, zabierz swoje rzeczy, sprawdź, czy są sterylne, nie ryzykuj, proszę, Bzdury, które się skończyły, wyobraź sobie– potwierdził.

„Właściwie 5 lat temu zacząłem odczuwać ból na palcu. Nie zwracałem na to większej uwagi. Kolega minął mnie, dzwoniąc do swojego dermatologa, Zrobiła mi biopsję, bo już wcześniej mnie leczyła i okazało się, że jest rakotwórczy.Powiedział tłumacz, który dał życie Gabriella Ponce w Szukam Fridy (2021).

Meksykanka wyjaśniła, że ​​po wiadomościach zwróciła się o pomoc do jednej z pierwszych aktorek w Meksyku: „Pamiętam, jak wyszłam z lekarzem, który podał mi wyniki, rozpłakałam się,Zidentyfikowałeś moją kochaną Victorię Ruffo, kocham ją całym sercem, faktycznie towarzyszyła mi do onkologa”.

Były partner Patricio Borgetti powiedział, że był z innym onkologiem, który usunął brodawkę i wszczepił przeszczep: „Rak zniknął, zniknął. W tym momencie byłam bardzo zadowolona, ​​że ​​zabieg powiódł się z idealnym implantem.On pamięta.

Gretel Valdez szczegółowo wyjaśniła, jak dowiedziała się, że została zarażona wirusem, który może przekształcić się w raka

Kilka lat później aktorka została ponownie powiadomiona, że ​​będzie miała operację usunięcia części palca i zapobieżenia mutacji raka: „Po pięciu latach lekarz powiedział mi:”Pobiegłem, nie mogę ci nic zabrać, bo to trwało 15 dni, a ty musisz wysłać studia do zrobienia.”

READ  To oficjalne: królowa Elżbieta nie będzie już mogła nosić korony ani podróżować powozami

Według tłumaczki kilka dni temu została poinformowana, że ​​lekarze stwierdzili jej chorobę I niezbędne leczenie, aby wyeliminować możliwość zachorowania na raka.

„Doszliśmy do wniosku, że mam wirusa, który zamienia się w raka (…) Okazuje się, że to wirus powoduje brodawkę, a brodawka zamienia się w raka” – wyjaśnił. Jeśli chodzi o proces, jaki zajmie wykorzenienie raka z korzeni, wyjaśnił, że zostanie poddany Mała radioterapia ma nadzieję wykorzenić pozostałości wirusa.

Zaleceniem było całkowite usunięcie brodawki i nie uszkodziło mojego palca i dNastępnie emituje promieniowanie w celu zabicia wszelkich pozostałych cząstek, Później wykonywana jest chemioterapia palca, która jest zlokalizowana w celu zabicia pozostałych komórek i nie nawrotu.

W końcu zaprzeczył, że podczas operacji amputowano mu palec: „A więc historia mówi, że nie skaleczyli mnie, ani nic, odcięli ćwiartkę paznokcia. Tak, odcięli mi całe plecy, a ja mam bez śladu, Całkowicie usunęłam plecy, pięć lat temu i teraz„, Powiedział.

Czytaj: