27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Grecja ominęła Tsitsipas i przegrała z Polską

Puchar ATP (AB)

Grecja Stefanos Tsitsipas, który wraca do zdrowia po kontuzji łokcia, bardzo tęsknię w meczach singlowych, przegrywając z Polską w pierwszym dniu sobotniego 16-drużynowego Pucharu ATP.

Na krótko przed starciem z dziewiątym na świecie Hobartem Herkogsem odpadł z czwartej pozycji na świecie, a zastąpił go Arystoteles Thanos 6-1, 6-2, po czym Polska objęła niewątpliwe prowadzenie 2:0. 6-1, 6-4 przeciwko Michaelowi Pervolarakisowi przed De Kamil Majjarsak

Chitsibas obserwował z ławki drużyny, z lodem na prawym łokciu, wyprzedzając Thanosa Harrocksa, który w rankingu zajmuje 1076 miejsce.

W deblu Grecja pocieszała się pokonując Simona Valkova i Johna Zheelinsky’ego 6-4, 5-7, 10-8 w meczu setowym z Chitsibasem Pervolarakisem.

Chitsibas przeszedł operację w listopadzie i istnieją obawy, że może spotkać się z porażką przed Australian Open w tym miesiącu.

„Powrót do zdrowia po operacji łokcia jest w porządku, a dziś jest to środek ostrożności, aby zapewnić dotarcie do Melbourne” – przyznał Chitsibas. „Widzimy się dzień po dniu i będziemy się spotykać do tego czasu”.

Srebrzyk Diego Swartzman Hiszpan Roberto Bautista Agut poprowadził w sobotę swoje zespoły do ​​wygodnych zwycięstw.

Argentyna Pokonaj Gruzję 3-0 Hiszpania Z łatwością pokonali Chile tą samą przewagą w meczu rozgrywanym w różnych miejscach w Sydney.

Serbia, bez światowego numer jeden Novaka Djokovica, rozpocznie mecz z Norwegią w sobotę i prowadzi ósmy światowy Caspar Root.

Pozostałe osiem drużyn rozpocznie mecz w niedzielę: Rosja vs. Francja, Włochy vs. Australia, Kanada vs. USA i Niemcy kontra Brytania.

READ  Polska udziela azylu drugiemu białoruskiemu sportowcowi